جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - دولت روحانی در شیب سقوط
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: دوشنبه 1394/03/11 - ساعت: 19:22

دولت روحانی در شیب سقوط

 دولت روحانی در شیب سقوط

گاهی فکر می کنم دولت روحانی – که بنا بود دولت تدبیر و امید باشد – با چه کسی لج کرده است؟!

ü      روند مذاکرات به گونه ای است که از یک طرف منافع غرب تأمین شده و دستاوردها و حیثیت ملّی به باد رفته است و در عوض نه تنها تحریم ها لغو نشده، بلکه دشمن بی ادب تر، گستاخ تر و تمامیت خواه تر شده است.

ü      دولت در حالی دم از تبعیت از رهبری می زند، که بارها و بارها امام خامنه ای مجبور شده اند مواضع دولت را اصلاح کنند و حتی شخصاً وارد نبرد با دشمن شوند و اعلام فرمایند که اجازه نخواهند داد یک سازمان نظارتی غیر معمول بر کشور عزیزمان حاکم شود.

ü      اجناس با شیب ملایم (بخوانید سربالایی خطرناک) گران می شود، بنزین آزاد می شود، یارانه ها کم کم قطع می شود، حامل های انرژی گران می شود و مردم روز به روز با سختی های جدید رو به رو می شوند.

دولت با چه کسی لج کرده است؟ تا این جا که همه چیز به نفع دشمن و قشر اشرافی کشور (که درصد بسیار ناچیزی از مردم کشورمان را تشکیل می دهند) بوده است. تا این جا که فرمایشات مقام معظم ولایت – که راه برون رفت از مشکلات را در درون کشور می دانند – معطل مانده است. تا این جا که مردم، همان مردمی که با اختلاف کمتر از یک درصد (0.7 %) حسن روحانی را به ریاست جمهوری انتخاب کردند، روز به روز ناامیدتر شده اند!

این دولت به کجا می رود؟ صاحبان اصلی این کشور که همانا مردم مسلمان، غیور و انقلابی کشورمان هستند، رفته رفته به ستوه می آیند و در مقابل دولت قد علم خواهند کرد؛ تا این جا نیز به خاطر اوامر رهبر معظم انقلاب مبنی بر همدلی و همزبانی با دولت سکوت کرده اند؛ اما اگر شاهد باشند که دستورات امام خامنه ای توسط دولت نادیده گرفته می شود، کاسه صبرشان لبریز خواهد شد.

 
نظرات() elahehnamdar
یکشنبه 1394/06/1 10:29
سلام، آثار رفع تحریم‌ها یک شبه رخ نمی‌‌دهد، باید در این پروسه هم صبور بود و هم مشارکت کرد.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام.
اولاً کدام تحریم ها رفع شده یا بناست رفع شود؟ با بررسی برجام مشخص می شود که اساساً تحریمی رفع نمی شود و راه برون رفت ما از مشکلات نیز رفع تحریم ها نیست، کما این که از اول انقلاب ملت ما تحریم است.
تنها تحریم چشمگیری که رفع شده، فروش نفت است که آن هم نیاز دشمنان ما را برطرف می کند که به نفت ما نیاز دارند و از قضا کاملا اتفاقی !!! به محض آزاد شدن فروش نفت، قیمت نفت به پایین ترین حد ممکن رسیده است. یعنی دشمنان ما از تحریم نفتی بیرون آمده اند تا نفت ما را مفت و مجانی به چنگ بیاورند.
از طرفی دولت در حال خیانت به کشور و باز کردن راه نفوذ دشمنان اسلام است و نمونه اش بازگشایی لانه روباه پیر (سفارت انگلیس خبیث) و بنگاه دروغ پراکنی اش (بی.بی.سی) می باشد. ...
مطلب زیاد است، بماند؛ اما ما مردم ایران این آدرس غلط را قبول نداریم که بناست از رفع تحریم ها آبی گرم شود!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات