جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - اگر برجام نبود
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: شنبه 1394/07/25 - ساعت: 16:23

اگر برجام نبود

امریکا هیج غلطی نمی تواند بکند

پرسیده بود: «اگر مجلس برجام را تصویب نمی کرد، چه رخ می داد؟ تبعاتش برای کشور چه بود؟». پاسخ دادم :

البته این سوال دوم است، سوال اول این است: حالا که برجام را تصویب کرده ایم چه اتفاقی می افتد؟ پاسخ این است که متاسفانه با امتیازهای بیهوده ای که دادیم و چیزی که نگرفته ایم کشور تا سال ها زیر لگد استکبار قرار می گیرد.

و سوال دوم: اگر تصویب نمی کردیم ...؟

مقام معظم ولایت قبلا پاسخ شما را فرموده اند «ما داشتیم کارمان را می کردیم». اما باز سوال کامل نیست. اگر تصویب نمی کردیم و ادبیات و برخوردمان با دشمن مثل مقام معظم ولایت بود، اقتدارمان بیشتر هم می شد، اما اگر تصویب نمی کردیم و دیپلماسی حسین قلی خانی دولت روحانی ادامه می یافت و رییس جمهور هر روز به فحش دادن به ملت ادامه می داد، آن وقت خود دولت - با اسم دشمن - مشکلاتی را برای کشور ایجاد می کرد.

اما اگر از طرف دشمن نگرانی داری، هم امام خمینی (ره) هم امام خامنه ای پاسخ شما را داده اند: «امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند».

***

البته این شخص می خواست بگوید که اگر برجام تصویب نمی شد درگیر جنگ می شدیم؛ در این صورت باید پرسید بالأخره امریکا گرگ است یا میش؟ وقتی می گوییم برجام راه های نفوذ زیادی دارد و ممکن است امریکا سوء استفاده کند، می گویند که امریکا دیگر گرگ نیست و تبدیل به میش شده است؛ اما بعدش می گویند که نه غلط کردیم امریکا گرگ است و ممکن است ما را بخورد! :)

ضمن این که کسانی که از جنگ می ترسند، فراموش کرده اند که اگر امریکا کمترین روزنه ای برای پیروزی در جنگ می دید، در حمله به ایران درنگ نمی کرد و آنچه باعث شده دشمن سرجایش بنشیند، فقط و فقط اقتدار نظامی و ولایی جمهوری اسلامی ایران است.

ای کاش دولتمردان این مهم را می فهمیدند و کار ممنوع (مذاکره با امریکا) را از ابتدا انجام نداده بودند و این همه امتیاز (برای هیچ) به دشمن نداده بودند.
نظرات() نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic