جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - نخستین چپیه امام خامنه ای در کسوت رهبری
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: دوشنبه 1394/08/4 - ساعت: 10:56

نخستین چپیه امام خامنه ای در کسوت رهبری

نخستین چپیه امام خامنه ای در کسوت رهبری

آیا می‌دانید که امام خامنه‌ای از چه سالی چپیه به گردن می‌اندازند؟

نخستین بار روز ۲۴ اردیبهشت ۱۳۷۷و در بازدید از اردوی دانشجویی دانشگاه امام حسین (ع) بود که یکی از دانشجویان چپیه‌ای را به معظم له اهدا و شخصاً آن را به دوش حضرت آقا انداخت.

فرماندهی معظم کل قوا در این دیدار نشاط خاصی داشتند. ظاهراً نخستین بار بوده که اعضای سپاه پاسداران به صورت یک شکل، از چپیه استفاده کرده بودند. یکی از پاسداران دانشگاه امام حسین (ع) به این جانب گفت که وقتی حضرت آقا این صحنه را می‌بینند، از آن استقبال می‌کنند و می‌فرمایند که اگر باشد من هم بدم نمی آید چپیه بیندازم، که نماینده یکی از گردانهای دانشجویی، با کیفیتی که عرض شد، چپیه را به حضرت آقا اهدا می‌کند.

نیروهای گردان تصمیم گرفته بودند که اگر چپیه به گردان بازگشت، آن را به عنوان تبرّک تکه تکه و بین نیروها تقسیم کنند، غافل از این که امام خامنه‌ای آن هدیه را ارزشمند تلقی کرده، با خود خواهند برد.

شخصاً معتقدم که اگر موضوع به اطلاع حضرت آقا رسیده بود، چپیه را برمیگرداندند، کما این که در دیدارها وقتی کسی طلب چپیه می‌کند، بلافاصله چپیه خود را به او اهدا می‌کنند.

اهدای چپیه توسط نماینده یکی از گردان های دانشجویی

سپس از سال ۱۳۷۸ بود که کمکم چپیه به پوشش همیشگی حضرت آقا تبدیل شد و اگر می‌خواهید راز آن را بدانید، به حوادث سیاسی داخلی و خارجی آن روزها مراجعه کنید.
نظرات() دوشنبه 1394/08/4 11:53
سلام امیر
خدا قوت
سلام وصلوات خدا بر امام امت
خداوند برکاتش را بادوام بدارد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و ادب
خداوند جناب عالی را نیز تأیید و محفوظ بدارد.
***
معرفی هم که نکرده اید ؟!
این عکس هم هدیه به شما:
http://s3.picofile.com/file/8219262784/avalin_chapie_2.jpg
حالا که آپلود کردم، با اجازه به یادداشت اضافه می کنم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات