جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - کلید روحانی برای حل مشکلات بود یا برای رابطه با شیطان ؟!
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: شنبه 1394/08/23 - ساعت: 13:45

کلید روحانی برای حل مشکلات بود یا برای رابطه با شیطان ؟!

حسن روحانی (فریدون) و مریدان کدخدا

اگرچه برخی مسئولین بر خلاف اصول انقلاب و جمهوری اسلامی ایران، و بر خلاف نظرات صریح امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای درصدد عادی سازی رابطه با امریکای جنایت‌کار هستند، اما تا ولایت فقیه هست و تا امت حزب الله در صحنه هستند، خواب پریشان مریدان کدخدا تعبیر نخواهد شد و نخواهند توانست پای شیطان را به کشور اسلامی و شهید پرورمان باز کنند، ولی طبیعی است که تا سر عقل نیایند، از این تلاش مذبوحانه دست برنمی دارند.

بارها و بارها رهبر معظم انقلاب از شیطنت های امریکا سخن گفته اند و بارها از بی فایده بودن مذاکره با امریکا و بلکه از ضررهای آن سخن گفته اند، اما باز هم روحانی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ایتالیا، بازگشایی سفارت امریکا را منوط به عذرخواهی امریکا کرده است!

سؤال این است که مگر ذات شیطان با عذرخواهی تغییر می‌کند؟ وسؤال دیگر این است که مگر روحانی نمی‌داند طرح چنین سخنانی از طرف رئیس جمهور یک کشور، نشان عجز و حقارت آن کشور است؟ اگر او به عرف دیپلماتیک آشناست – که اتفاقاً چنین ادعایی دارد – پس چرا به عزت و حیثیت ملّی چوب حراج می‌زند؟ چرا به نصایح و دستورات صریح مقام معظم ولایت جامۀ عمل نمی‌پوشاند؟

سؤال دیگر این‌که مگر روحانی نمی‌داند که تبیین سیاست خارجی با رهبر معظم انقلاب است، پس چرا بی‌جهت خود را سکۀ یک پول می‌کند و در امری که به او مربوط نمی‌شود دخالت‌های نابخردانه می‌کند؟

سؤالات زیادی از حسن روحانی (فریدون سابق) دارم که در آینده به طرح آن‌ها خواهم پرداخت و در این مجال یادآور می‌شوم که در ماجرای مک‌فارلین که هاشمی قصد داشت برخلاف اوامر حضرت امام خمینی(ره) باب رابطه با شیطان بزرگ را بگشاید و روحانی در آن ماجرای ننگین، مأمور مخفی هاشمی رفسنجانی بود، حضرت امام(ره) به هاشمی دستور داد که ماجرای کیک و کلید و هواپیما و تیم جاسوسی فرود آمده در کشور را برای مردم بازگو کند، مریدان کدخدا از آن زمان کینه به دل گرفتند تا در انتخابات اخیر، کلید امریکایی‌ای را که روح خدا شکسته بود، این بار روحانی به دست بگیرد و درصدد رابطه با کدخدا باشد؛ اما مردم که به غلط گمان می‌کردند این «کلید حل مشکلات اقتصادی» است، با نیم درصد اختلاف به روحانی رأی دادند، تا بعد از مدتی متوجه شوند که بنا نیست مشکلات اقتصادی کشور حل شود، بلکه کلید روحانی برای ایجاد رابطه با شیطان است؛ غافل از این‌که: «و مكروا و مکر الله والله خیر الماكرین».
نظرات() محسن
سه شنبه 1395/03/25 07:22
حسن روحانی=روح شیطانی
دوشنبه 1394/08/25 09:56
سلام برادر
خدا قوت
این مسائل، مصداق همان «لَعب» بعد «جِد» است؛
که حضرت زهرا سلام الله علیها در بستر شهادت خطاب به امرد نما های نامرد زمان فرمودند.
این آقا نیز کلید بازیش گرفته است.

پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و تشکر
آن وقت چرا بدون ذکر نام نظر ثبت می کنید ؟!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic