جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - چرا حملات تروریستی در فرانسه ادامه دارد ؟!
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: شنبه 1394/08/30 - ساعت: 11:26

چرا حملات تروریستی در فرانسه ادامه دارد ؟!

 علت ادامه حملات تروریستی در فرانسه

بعد از این‌که طبق برنامه‌ریزی غرب (استکبار) ماجرای ۱۱ سپتامبر مشابه سازی شد، سؤال این است که چرا دشمن وارد مرحلۀ بعد نمی‌شود و از نهالی که کاشته، میوه برداشت نمی‌کند؟ به این معنی که مثلاً چرا برای اشغال سوریه وارد عمل نمی‌شود؟

پاسخ روشن است، دقت بفرمایید:

نکتۀ نخست: از زمان به وجود آمدن غدّۀ چرکین داعش، همۀ مردم دنیا دیده‌اند که این گروهک مسلمان‌نما، به جای حمله به دشمنان اسلام، به کشورهای اسلامی حمله کرده‌اند و مسلمان کشی به راه انداخته‌اند و مسلمانان را - چه شیعه و چه سنی - از دم تیغ گذرانده‌اند. از طرفی دیده‌اند که غرب (و در رأس آن‌ها امریکا) تا توانسته‌اند از داعش حمایت کرده‌اند و حتی در عراق با هواپیما برای آن‌ها غذا و سلاح ریخته‌اند و نفت سرقتی‌شان را خریده‌اند و بارها و بارها سران غربی از جمله اوباما رسماً به ارسال سلاح برای داعش اعتراف کرده‌اند؛ پس مردم دنیا به این راحتی و یک شبه نمی‌پذیرند که داعش به خطری برای غرب تبدیل شده است. در سراسر دنیا هم بسیاری از مردم و رسانه‌های آزاد، بر این موضوع تأکید داشته‌اند که داعش دست پروردۀ غرب است و این حمله نیز توسط غرب انجام شده تا بهانۀ حملات و آدم کشی‌های آیندۀ غرب باشد.

به همین دلیل غرب لازم دانسته آن قدر این سناریو را ادامه دهد و آن قدر این تحلیل‌های درست را نادیده بگیرد، تا رفته رفته بخش قابل توجهی از مردم دنیا را به شک بیندازد که نکند داعش واقعاً به خطری برای غرب تبدیل شده است، تا آن‌گاه بتواند با خیال - کمی تا قسمتی – راحت اهداف شومش را عملی سازد، به عبارتی منتظر است میوه کاملاً برسد و سپس آن را بچیند.

نکتۀ دوم: درست است که غرب در صدد اقدامی وحشیانه در محور مقاومت و مثلاً حمله به سوریه است، اما می‌داند با دو مانع مستحکم به نام «روسیه» و «جمهوری اسلامی ایران» روبه‌رو است و این گونه نیست که وارد سوریه شود و هر کاری دلش می‌خواهد بکند، برعکس! به این معنی که می‌داند با حضور ایران و روسیه، هر نوع اقدامی منجر به شکستی سخت و تلخ خواهد بود.

***

این گونه است که غرب همچنان سناریو را کش می‌دهد و همچنان اهدافی را که قبلاً برشمردیم مدنظر قرار دارد.

___

قبلاً خواندید: برخی از اهدف غرب در ماجرای تروریستی فرانسه [لینک]
نظرات() حسین
شنبه 1394/08/30 09:38
برای اینکه...........
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
برای حضور و شوخ طبعی تشکر می کنم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.