جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - توهم از جنس احمدی نژادیسم !
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: شنبه 1395/01/28 - ساعت: 21:39

توهم از جنس احمدی نژادیسم !

پیش درآمد: تلاش کرده‌ام تا در این یادداشت در کوتاه‌ترین جملات وضعیت احمدی نژاد و معدود طرفداران پرهیاهویش را به تصویر بکشم. معتقدم پاسخ کسانی که حرفی برای مخالفت دارند در همین یادداشت هست، البته اگر کسی بخواهد بخواند و ببیند و از حق روی‌گردان نباشد.

 کوبنده ترین عتاب ولایت فقیه در طول تاریخ انقلاب اسلامی

۱- مردم ما توهم از جنس فتنه‌گری را در سال ۱۳۸۸ و توهم از جنس اصول‌گرایی را در انتخابات اخیر مجلس در تهران شاهد بوده‌اند؛ اکنون باید گفت که توهم همیشه توهم است! تضمین و گارانتی برای متوهمین از هیچ صنف و گروهی وجود ندارد! با این حساب، هیچ شخص یا گروهی نمی‌تواند خود را برندۀ از پیش تعیین شدۀ انتخابات بداند. متأسفانه شاهدیم که جماعتی اندک با گرد و خاکی که خودشان و در یک جمع محدود به راه انداخته‌اند، به اشتباه افتاده‌اند (بخوانید متوهم شده‌اند) و هنوز احمدی نژاد نیامده، و هنوز از فیلتر شورای نگهبان عبور نکرده، و هنوز رقبایش مشخص نشده، و هنوز اقبال مردم رصد نشده، و مهم‌تر از همه، هنوز انتخاباتی برگزار نشده، برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ جشن پیروزی به راه انداخته‌اند! البته شخصاً معتقدم احمدی نژاد آن همه نادان نیست که در انتخابات ۹۶ نامزد شود، اما با توجه به شناختی که از شخصیّت او دارم، از جنجال و هیاهوی این جماعت اندک لذت می‌برد.

۲- ممکن است این جماعت اندک فراموش کرده باشند و یا خود را به فراموشی زده باشند، اما قاطبۀ مردم ما که از قضا خدمات فراوان احمدی نژاد را در خاطر دارند، فراموش نکرده‌اند که همین احمدی نژاد در اواخر ریاست جمهوری چه ضربات مهلکی به اقتصاد مملکت وارد کرد؛ مردم فراموش نکرده‌اند که چگونه از اطرافیان فاسد خود حمایت کرد و از رأی ملت و جایگاه ریاست جمهوری نیز برای مصون ماندن خاطیان و مفسدان از مجازات سوء استفاده کرد؛ مردم بزرگ ایران هرگز فراموش نخواهند کرد که رئیس جمهور اخلاق را آن گونه زیر پا گذاشت که تندترین عتاب ولایت در طول تاریخ انقلاب را به خود اختصاص داد؛ امت شهید پرور ایران اسلامی به خوبی به یاد دارند رئیس جمهوری که مدعی بود خاکریز دفاع از ولایت خواهد شد، چگونه با بی‌ادبی و بی‌پروایی در برابر فرمان صریح ولایت ایستاد و ۱۱ روز خانه نشینی کرد و فقط وقتی متوجه شد در مجلس به عدم کفایت او رأی خواهند داد، به محل کار خود بازگشت و هیچ گاه از این تخلف بی‌ادبانه عذرخواهی نکرد.

۳- کسانی که به تعریف امام خامنه‌ای  از دولت احمدی نژاد استناد می کنند، عمداً فراموش می‌کنند که بزرگ‌ترین عتاب ولایت فقیه در تاریخ انقلاب اسلامی را رهبر معظم انقلاب علیه احمدی نژاد به کار بردند؛ عتاب آن همه تند، سنگین و کوبنده بود که حتی همسنگ آن را امام خمینی(ره) در مورد بنی‌صدر ملعون نیز به کار نبردند: «رئیس یک قوه به استناد یک اتهامِ ثابت نشده و مطرح نشده‌ای در دادگاه، دو قوۀ دیگر را متهم کرد؛ این کار بدی بود، این کار نامناسبی بود؛ این جور کارها، هم خلاف شرع است، هم خلاف قانون است، هم خلاف اخلاق است، هم تضییع حقوق اساسی مردم است». [لینک]

۴- از طرفی برخی نمی‌خواهند قبول کنند که «میزان حال فعلی افراد است» و نمی‌توانند ببینند که احمدی نژاد ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵ تفاوت‌های آشکار با احمدی نژاد سال ۱۳۸۴ دارد و وقتی به برخی از تعریف‌های حضرت آقا استناد می‌کنند و وانمود می‌کنند که این تعریف‌ها تا همیشه معتبر است، باید پاسخ دهند که آیا این جملۀ مقام معظم ولایت را در حال حاضر نیز معتبر می‌دانند که «هیچ کس برای من هاشمی نمی شود»؟!

۵- کسانی که عضویت احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام را نشان تأیید کامل او از طرف ولایت فقیه می‌دانند و احمدی نژاد را فاقد هر گونه خطا و زاویه با ولایت معرفی می‌کنند، فراموش کرده‌اند که ریاست همان مجمع با هاشمی رفسنجانی است!

۶- کسانی که اعلام می‌کنند تعریف‌های امام خامنه‌ای از احمدی نژاد تا اواخر دولت او ادامه داشت، عمداً فراموش می‌کنند که حضرت آقا در پایان دولت‌های موسوم به اصلاحات و سازندگی نیز از هاشمی (خائن) و خاتمی (ملعون) تعریف کردند و این تعریف‌ها بسیار پررنگ‌تر از تعریف‌هایی بود که از احمدی نژاد داشتند و دلیل آن نیز بزرگواری امام خامنه‌ای و تلاش معظم له برای جذب حدّ اکثری است. در این بخش با ذکر سند، به دو نمونه از تعریف‌های امام خامنه‌ای در پایان کار دولت‌ها اشاره می‌کنم، لطفاً دقت کنید:

ü      سه روز قبل از تنفیذ حکم ریاست جمهوری خاتمی (ملعون)، یعنی در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۷۶، امام خامنه‌ای در آخرین دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت ششم فرمودند: «امیدواریم که ان‌شاءاللَّه خداوند متعال، جناب آقای هاشمی و آقایان محترم - همکاران گرامی ایشان - را مشمول اجرهای وافر خودش قرار دهد. بنده هم وظیفۀ اخلاقی می‌دانم که احساس خودم را نسبت به جناب‌عالی، جناب آقای هاشمی، و همکاران‌تان عرض کنم. این دورۀ هشت ساله، برای کشور، یک دورۀ بسیار پرکار و پر تلاش و پر عاید و حقیقتاً دورۀ بازسازی بود. بازسازی برای ما یک آرزو بود. من فراموش نمی‌کنم روزهای بعد از جنگ، در آن جلسه‌ای که به دستور امام تشکیل شد، چند نفری برای طرح خطوط اصلی بازسازی کشور نشستیم؛ به نظر خودمان آرزوهای بزرگی را در آن نوشته‌ها آوردیم، بحث کردیم و تصور نمودیم که ان‌شاءاللَّه در طول چندین سال انجام گیرد. آنچه در این هشت سال ریاست جمهوری شما اتفاق افتاده، از آنچه که آن روز ما آرزو داشتیم، بیشتر است و حقیقتاً کشور بازسازی شد». [لینک]

ü      در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری احمدی نژاد، یعنی در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۸۴، امام خامنه‌ای فرمودند: «بنده لازم می‌دانم از رئیس جمهور قبلی‌مان، جناب آقای خاتمىِ عزیزمان، و همکاران ایشان صمیمانه تشکر کنم. در این هشت سال جناب آقای خاتمی و همکاران‌شان تلاش باارزشی انجام دادند ...». [لینک]

اگر شما به این جملات توجه کنید می‌بینید که تعریف حضرت آقا از هاشمی و خاتمی در پایان کار دولت‌هایشان، حتی پررنگ‌تر از تعریف‌های معظم له از احمدی نژاد است و همان گونه که آمد، چنین تعریف‌هایی علاوه بر قدردانی از زحمات منخبین مردم، نشانگر بزرگواری امام خامنه‌ای و تلاش حضرت‌شان برای جذب حدّ اکثری است و هرگز نافی خطاها و انحرافات احتمالی افراد نمی‌باشد.

۷- یکی از مهم‌ترین خطاهای طرفداران احمدی نژاد این است که چون به درستی خطاهای غیر قابل بخشش روحانی را می‌بینند، گمان (و یا وانمود) می‌کنند که گزینۀ مقابل او شخص خطاکاری چون احمدی نژاد است؛ در حالی که اگر بخواهند به اوامر ولی امر مسلمین جهان توجه کنند، خواهند دید که امام امت در تاریخ اول فروردین ۱۳۹۲ در حرم امام رضا (علیه السلام) و در دیدار با امّت شهید پرور اشاره کردند که رئیس جمهور بعدی باید نقاط قوّت احمدی نژاد را داشته باشد، اما نقاط ضعف او را نداشته باشد؛ معظم له در این دیدار تأکید کردند: «ما در سلسلۀ دولت‌هایی که پشت سر هم می‌آیند، باید رو به پیشرفت باشیم، رو به تعالی و تکامل باشیم، تدریجاً بهترین‌های خودمان را بفرستیم» [لینک] و این به صراحت به ما می‌فهماند که قانع بودن به احمدی نژاد خطاست.

باید به خاطر داشت که در مملکت قحط الرجال نیست و گزینه‌های مناسب برای ریاست جمهوری، که خطاهای احمدی نژاد را نداشته باشد، اما نقاط قوت او را دارا باشد، اگر چه کم، ولی موجود است و این تأکید و تبلیغ روی شخصیت خطاکار و عذرخواهی نکرده‌ای چون احمدی نژاد، که از قضا یاران و هم‌نشینان منحرفی نیز دارد، بودار و قابل بررسی و تعمّق است!

۸- اگرچه در آغاز شکل‌گیریِ جریان انحرافی، خیلی‌ها سرکردۀ انحرافات را «مشایی» می‌دانستند و احمدی نژاد را مظلوم و فریب‌خورده قلمداد می‌کردند، اما همان‌طور که از ابتدا هم احمدی نژاد می‌گفت: «مشایی یعنی احمدی نژاد و احمدی نژاد یعنی مشایی»، اکنون بر همگان روشن شده که احمدی نژاد نیز منحرف است و با ولایت فقیه زاویۀ جدی دارد. بخشی از معدود طرف‌داران احمدی نژاد وانمود می‌کنند که اصطلاح «جریان انحرافی» ساخته و پرداختۀ هاشمی رفسنجانی است، به این دسته از ساده‌دلان، باید یادآوری کرد که تقابل هاشمی و احمدی نژاد مربوط به قبل از انحراف احمدی نژاد است و الان رفتارهای احمدی نژاد دقیقا شبیه امثال هاشمی و خاتمی و میریزید است. 

۹- در هر صورت جریان انحرافی وجود دارد و امام خامنه‌ای نیز در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ همزمان با خانه‌نشینی احمدی نژاد فرمودند: «تا من زنده هستم، تا من مسئولیت دارم، به حول و قوۀ الهی نخواهم گذاشت این حرکت عظیم ملت به سوی آرمان‌ها، ذره‌ای منحرف شود».

نظرات() علی آخوندزاده
جمعه 1395/03/7 13:04
سلام ویرایش این عکس کار خودتان است؟
اخیرا دیده ام در کانال های اصلاح طلبان منتشر می شود
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
لطفاً لینک سایت ها را ارائه دهید و بله بنده عکس ها را خودم کار می کنم و شما می دانید که خیلی وقت ها عکس های بنده مورد استفاده سایت ها و حتی خبرگزاری های معتبر قرار می گیرد، نمونه اش عکس هایی است که در خصوص فتنه از امثال میریزید و خائنینی چون کروبی کار کرده ام. به لطف خدا بعضی مطالب را هم دیده اید که میلیون ها بار در گروه های مختلف بازنشر شده است.
در بارۀ این که اکنون این عکس را مدعیان اصلاحات کار کرده اند، یک نکته گفتنی است: ما انتقادمان به بدی های احمدی نژاد است و مثل خودش معتقدیم که او از اصول گرایان جداست؛ اما منافقین به خوبی های او انتقاد دارند و می خواهند وانمود کنند که احمدی نژاد جزو اصول گرایان است و بلکه همه اصول گرایان مثل او هستند و این نیست جز خباثت مدعیان اصلاحات.
مهربان
یکشنبه 1395/02/26 14:17
با سلام
احسنت بهترین نتیجه رو گرفتین:
@@@ باید به خاطر داشت که در مملکت قحط الرجال نیست و گزینه‌های مناسب برای ریاست جمهوری، که خطاهای احمدی نژاد را نداشته باشد، اما نقاط قوت او را دارا باشد، اگر چه کم، ولی موجود است و این تأکید و تبلیغ روی شخصیت خطاکار و عذرخواهی نکرده‌ای چون احمدی نژاد، که از قضا یاران و هم‌نشینان منحرفی نیز دارد، بودار و قابل بررسی و تعمّق است @@@
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و ادب مهربان!
متشکرم. امیدوارم همه مخاطبین با چشم عقل و منطق به این یادداشت بنگرند نه با حب و بغض های نفسانی.
دعا بفرمایید.
جواد
پنجشنبه 1395/02/23 19:31
سایت شما منافقانه است خدا شما را هدایت کند . والهی خدا تمام مریضان عقلی را مثل شما شفا دهد.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام (مثل منافقان سلام یادت رفت).
1- وبلاگ این جانب ضد نفاق و در تبعیت از ولایت فقیه است؛ اگر کسی با ولایت زاویه داشته باشد، برای این جانب نفاوتی نمی کند که احمدی نژاد باشد یا هاشمی یا خاتمی یا هر کس دیگر؛ به عبارتی بنده مثل منافقین شخص پرست نیستم.
2- سطر به سطر این یادداشت منطقی و مستند است و وقتی یک منافق در مواجهه با مباحث منطقی، به جای پاسخ منطقی توهین می کند، شکی باقی نمی ماند که توهین ها لایق خودش می باشد.
3- با این حساب، یعنی وقتی این جانب منطقی و مستند سخن گفته ام و تو بی هیچ دلیل منطقی (که البته دلیل منطقی برای رد این یادداشت وجود ندارد) توهین کرده ای، هر انسانی که حداقل بهره را از عقل خدادادی برده باشد، متوجه می شود که مریض عقلی (و البته احتمالاً قلبی) خودت هستی.
4- سلام، باز هم سلام، همیشه سلام (مخصوصاً به تو).
[,hn
پنجشنبه 1395/02/23 19:19
فکر کنم شما با این موضعگیری حا خودت را لو داده ای که خود فروخته هاشمی هستی و با رنگ و لعاب ضد هاشمی نمی توانی مردم فهیم ایران را کول بزنی .
ما با علم و اگاهی کامل معتقدیم اقای دکتر احمدی نژاد یک انسان وارسته ویک مدیر کارامد ودانا می باشد و حتما اگر گاندید شود به ایشان رای خواهیم داد به کوری چشم دشمنان ایران.از پیام می ترسید و انشتار نمی دهید .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : به نام خدا
السلام علینا و علی عباد الله الصالحین
اشتباه مریدان جریان انحرافی این است که خیال می کنند مردم یا باید طرفدار احمدی نژاد باشند و یا طرفدار هاشمی! به عبارتی مریدان جریان انحرافی نیز مانند مدعیان اصلاحات از ولایت فقیه جدا شده اند و راه شان از امت شهید پرور سواست.
این جانب کاملاً منطقی و مستند اثبات کرده ام که راه احمدی نژاد و راه هاشمی هر دو از امت و ولایت جداست و هر دو را منحرف می دانم. کسی اگر نقد و نظری دارد لازم است با منطق و استدلال و مثل این جانب با سند صحبت کند، و گرنه بی ادبی و توهین و اتهام زنی به مردم و یقه جر دادن برای یک شخصیت خطاکار که کار سختی نیست.
رهگذر
سه شنبه 1395/02/7 18:05
با سلام
به این استدلال کردید که مثلا در آغاز ریاست جمهوری آقای خاتمی ، رهبری از آقای هاشمی تعریف کردند ... و ... . ببینید، آقای احمدی نژاد بعد از تمام شدن دوره ریاست جمهوریشون یعنی بعد از تمام اتفاقاتی که شما ذکر می کنید(مثل مشکلات اقتصادی یا به زعم شما بدترین خطاب تاریخ رهبری به ایشان و ...)، رهبری ایشان رو بعنوان نماینده خودشون در مجمع تشخیص مصلحت انتخاب کردند! آیا این قضیه تایید ایشان توسط رهبری نیست؟
این متن رو از یکی از سایت های خبری برای شما می گذارم:
«حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر محمود احمدی نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.
متن حکم رهبر معظم انقلاب به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد دامت تأییداته، با توجه به تلاش با ارزش هشت ساله جنابعالی در مسئولیت خطیر ریاست جمهوری اسلامی ایران و تجارب فراوانی که در این مورد اندوخته اید، شما را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می نمایم.
توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
سیّدعلی خامنه ای
۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۲»
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و ادب
پاسخ جناب عالی فقط یک جمله است: «ریاست همان مجمع بر عهده هاشمی رفسنجانی است.» مشکل اینجاست که شما حتی یادداشت این جانب را نخوانده اید و فکر کرده اید پاسخ تان منطقی و قانع کننده است! اگر یادداشت و بندِ شماره 5 را خوانده بودید، پاسخ خود را می گرفتید و دیگر زحمت این نظر اشتباه را به خود نمی دادید!
در هر صورت، اگر عضویت یک نفر در مجمع تشخیص مصلحت نظام، نشانه بری بودن او از هر گونه خطا و انحراف است، پس ریاست آن مجمع نشانۀ چیست؟!
در هر صورت بزرگواری حضرت آقا و همچنین عزم معظم له بر جذب حداکثری به این معنی نیست که امثال هاشمی رفسنجانی و احمدی نژاد از هر گونه خطا و انحراف بری هستند.
موفق باشید.
دوشنبه 1395/01/30 00:58
نظرسنجی ها اگر چه دقیق نیستند اما کتمان شدنی نیست که آرای مردم ایران سریعتر از خیلی کشورها تغییر می کند و امواج سیاسی اگر چه در بسترهای موجود حرکت می کنند که برای مثال شما می توانید پیش بینی کنید طبق این بستر و پیش فرض های مردم فلان گفتمان پیروز می شود، اما به علات شتاب های ناگهانی که در لحظات آخر می گیرند در نظرسنجی ها خود را نشان نمی دهند والا این مراکز نظرسنجی در کشورهای مختلف گاها با صدم درصد آرا را پیش بینی می کنند
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : بارها به شما ثابت کرده ام که این طرز تلقی غلط است و مگر امیر عباس علم غیب دارد که از چند سال جلوتر نتایج را پیش بینی می کند؟
مشکل همین نظرسنجی های کشکی است که بعد مجبور می شوند از این داستان ها درست کنند که مردم در لحظات آخر تغییر می کنند، این توهین به مردم است!
علی آخوندزاده
دوشنبه 1395/01/30 00:45
اصلا بحث مهمی نیست ولی یکبار در پیامک نزدیک به این مضمون را گفتید
مهم نیست اصلا به من و شما چه؟ نه طرفدارش هستیم نه کم و زیاد بودن آرایش در ما اثری دارد
زاکانی خوب است اگر شورای نگهبان تاییدش کند
قالیباف هم بعید نیست خوب باشد اگر نواقصش را برطرف کند و از قالب تکنوکراتی اش در آمده و گفتمانی ظاهر شود ، چرا که نه ، این یک قانون حتمی نیست که کسی که چند بار کاندید شود بلیطش می سوزد واقعا به شرایط بستگی دارد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : هرگز! هیچ وقت در مورد احمدی نژاد «مقبولیت خوب» را به کار نبرده ام.
علی آخوندزاده
یکشنبه 1395/01/29 23:34
با حرفهای شما تناقضی ندارد ، خودتان یکبار در همین دولت روحانی گفتید احمدی نژاد مقبولیت خوبی دارد ، حد و اندازه اش بالا و پایین می شود ممکن است در انتخابات خیلی زیاد یا خیلی کم شود .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : هرگز یادم نمی آید چنین چیزی گفته باشم. «مقبولیت خوب»؟ هرگز!
تناقض اما مربوط به این نظرسنجی هاست که نظرم را در موردش را گفته ام و می بینید که معمولاً غلط از آب در می آید و بعد می گویند مردم غیر قابل پیش بینی هستند و ... .

علی آخوندزاده
یکشنبه 1395/01/29 01:26
طبق نظر سنجی موسسه های نظر سنجی بین المللی مثل آی پز و اذعان بعضی اصلاح طلبان گفتم محبوبیت احمدی نژاد به روحانی نزدیک است.
چیزی که محبوبیت احمدی نژاد را پنهان کرده صدای بلند مخالفانش است در واقع آرای منفی احمدی نژاد بیشتر از روحانی است
اما به هر روی میزان برای رای دادن حق است نه مقبولیت.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : بعد از این همه بحث که با هم داشته ایم و این همه توضیحاتی که در بحث های خصوصی ارائه داده ام، باز هم برای امیر عباس از این چرت و پرت ها نقل می کنی که نظرسنجی فلان و بهمان و آرای منفی و مثبت و کشک به علاوه مشک؟!
علی آخوندزاده
یکشنبه 1395/01/29 00:09
سلام ، احمدی نژاد پایگاه اجتماعی بدی ندارد و در شرایط امروز هوادارانش کمتر از روحانی نیست .
اما فرض بر اینکه بیاید و رای هم بیاورد ، اگر قرار باشد همان رویکرد دو سال آخر را ادامه دهد مزیت زیادی بر روحانی ندارد و فقط به خاطر پیامی که آرایش منتقل می کند در صورت دو مرحله ای شدن به او رای خواهم داد .
روی زاکانی کار کنیم ، به نظرم می آید گزینه مناسبی است و قدرت بیان مناسبی هم دارد ، بعید نیست از فیلتر شورای نگهبان هم اینبار عبور کند .البته هنوز هم می توان نیم نگاهی به قالیباف داشت .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام. به جز جملۀ اول و جملۀ آخر، با بقیه حرف هایتان موافقم.
پ.ن: عرض کرده بودم هر که حرفی برای گفتن داشته باشد پاسخش در همین یادداشت هست، پاسخ شما نیز در متن موجود است، لطفاً به بندهای یک و هفت مراجعه بفرمایید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic