جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - اسلام ایرانی و اسلام امریکایی در تضاد با اسلام انقلابی
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: یکشنبه 1395/02/19 - ساعت: 02:13

اسلام ایرانی و اسلام امریکایی در تضاد با اسلام انقلابی

بسم الله النور

 امام خامنه ای از اسلام انقلابی می گویند

آنها که مروج «اسلام ایرانی» هستند و آنها که در برابر غرب به خاک میافتند، هر دو در مسیر  تضعیف «اسلام انقلابی» قدم بر می دارند.

«اسلام ایرانی» و «اسلام امریکایی» دو لبۀ یک قیچی هستند و هر دو «اسلام انقلابی» و «انقلاب اسلامی» را هدف گرفتهاند.
نظرات() علی آخوندزاده
دوشنبه 1395/02/27 10:46
با بصیرت نهایتا میتوان به محتوا رسید ، چطور متوجه شدید دو روز بعد آقا این تعبیر قیچی را به کار می برند؟
البته شبیه به این تعبیر قیچی و اسلام و...فکر کنم در صحیفه وجود دارد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : شاید چیزی شبیه حس ششم.
علی آخوندزاده
چهارشنبه 1395/02/22 11:59
بسیاری از مسئولین و خواص حتی در میان اصولگرایان دچار انحرافات فکری کم و بیش هستند مسئله احمدی نژاد بیش از آنکه انحراف عقیدتی باشد بداخلاقی و خودکامگی و غرور بیش از حد است ، انحرافات عقیدتی اش اگر با این ها همراه نبود خیلی توی چشم نمی زد و مشکلساز نمی شد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : در هر صورت و با همین فرض صحّت صحبت شما، گزینه خواندن احمدی نژاد به دور از منطق است.
علی آخوندزاده
سه شنبه 1395/02/21 11:52
منظورم از اینکه آقا از تعبیر جریان انحرافی استفاده نکرده اند این نبود که اینها منحرف نیستند ، منظورم این بود که اگر خطری به بزرگی یک لبه قیچی اسلام و انقلاب بودند آقا حتما می گفت
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : خودتان می دانید که تمام تحلیل های بنده از روح فرمایشات امام خامنه ای برداشت می شود و یک نمونه هم که عرض شد.
ضمن این که همین تاکید و حکم حکومتی در مورد مشایی منحرف مگر معنی اش چیست؟ همین که حتی در برابر حاشیه سازی و خانه نشینی رییس جمهور و تهدید به استعفای ایشان نیز کوتاه نیامدند یعنی چه؟
آیا به جز این که اسلام در خطر بود؟ اگر اسلام در خطر نبود نیاز به این همه جدیت بود؟
ضمن این که بنده به عنوان یک نویسنده این تعبیر را با نظر به روح فرمایشات معظم له تولید کرده ام و پیش بینی می کنم در آینده شبیه این تعبیر را از لسان مبارک امام خامنه ای شاهد باشیم.
علی آخوندزاده
سه شنبه 1395/02/21 10:56
من هم از خدا می خواهم در میان اصولگرایان هر کس غیر از احمدی نژاد باشد حتی به قالیباف هم راضی ترم ،اما بزرگنمایی در هیچ شرایطی مفید نیست .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این که اسلام ایرانی (انحرافی) در تضاد با اسلام انقلابی است درشت نمایی نیست.
اسلام امریکایی نیز در تضاد با اسلام انقلابی است.
پس تعبیر این جانب دقیق است.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات