جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - فیلم کامل سخنان جنجالی دکتر حسن عباسی
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: پنجشنبه 1395/05/14 - ساعت: 00:06

فیلم کامل سخنان جنجالی دکتر حسن عباسی

بسم الله النّور

دکتر عباسی چه گفت که جنجال ساز شد؟
برای دیدن فیلم کامل سخنان دکتر عباسی، روی عکس کلیک کنید.

هر وقت یک خبر جنجالی منتشر میشود، قبل از اینکه تحت تأثیر تحلیلهای موجود قرار بگیرم، به سراغ منبع اصلی میروم و خودم شخصاً موضوع را بررسی میکنم و به تحلیل میرسم. به همین صورت وقتی خبر سخنان جنجالی دکتر حسن عبّاسی در مورد ارتش، سپاه و بسیج پخش شد، با خود گفتم حتماً باید فیلم کل سخنان (و نه فیلم تقطیع شده) او را ببینم و سخنانش را بشنوم و بعد قضاوت کنم. با خود گفتم که یکی از چند حالت زیر محتمل است:

1-  دکتر حسن عباسی مثل همیشه در مقام یک استراتژیست و از جایگاه یک استاد دانشگاه مطالبی گفته و بعد شخص یا اشخاصی (به ویژه دشمنان نظام) به قصد تخریب، مطالب را بریدهاند و با مثله کردن حقیقت، درصدد تخریب یک استاد حزب اللهی برآمدهاند.

2-  دکتر حسن عباسی مثل همیشه در مقام یک استراتژیست و از جایگاه یک استاد دانشگاه مطالبی گفته، اما در بخشی از سخنان خود دچار لغزش شده است.

3-  دکتر حسن عباسی بر خلاف رویۀ همیشگی، سخنانی بر زبان جاری کرده که خلاف حقیقت و مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

طبیعی است که فقط وقتی میتوان – خارج از حبّ و بغضهای شخصی و جناحی – در این مورد به قضاوت نشست که تمام سخنان او را در این زمینه بشنویم.

اگر شما نیز مثل این جانب معتقدید که نباید کورکورانه و با حبّ و بغض نظر بدهیم، بفرمایید این فیلم را دانلود کنید تا با هم ببینیم و سپس نظر بدهیم.

دانلود سخنان جنجالی دکتر حسن عباسی  [لینک]
نظرات() علی آخوندزاده
جمعه 1395/05/15 04:53
سلام علیکم
وقتی فیلم را برای بار اول از یک کانال اصلاح طلب دانلود کردم و دیدم با خودم گفت چه کانال احمقی! معلوم است که استاد چه می گوید. حتی در این کلیپ تقطیع شده . بین سپاه و ارتش تفاوت ماهیتی وجود دارد . منظور استاد از ارتش همان مفهوم رایج جهانی است که در ایران هم تا حدودی درست یا غلط عینیت یافته . ارتش نیروی دفاعی برای یک کشور است و اگر قرار بود مانند سپاه عمل کند که نیازی به تشکیلات موازی نبود و خود ارتش کفایت می کرد . حسن عباسی می گوید می خواهند سپاه مثل ارتش باشد .یعنی مثلا از فروارد انتظار دارند فقط دفاع کند و حمله نکند . این به این معنی نیست که ما فقط فروارد می خواهیم و نیازی به مدافع نداریم .
اما اینکه چرا مسئولین ارتش این طور واکنش نشان داده اند مشخص است برای مدیریت احساسات احتمالی ارتشی هاست . چرا که به طور کاملا طبیعی و بدیهی نوعی رقابت سنتی بین ارتش و سپاه کم و بیش وجود دارد که نباید تبدیل به دشمنی و حسادت شود .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام علیکم و رحمة الله
به نکته درستی اشاره کرده اید. در مورد رقابت دو نیرو و حسادت های احتمالی ارتش هم در پاسخ به جناب امیری گفته ام. بنده کمی تا قسمتی ناراحت شدم، فکر می کردم این نوع رقابت غیر اصولی پایان یافته است.
مهران بهشتی
پنجشنبه 1395/05/14 10:40
من فیلمو دیدم راست گفته ارتش و سران ارتش در مورد فتنه 88 هیچی نگفتند. بقیه حرفاش هم درسته
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.