تبلیغات

جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - هفتاد میلیون لباس شخصی فتنه گران را زیر پای خود له کردند
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: پنجشنبه 1395/10/9 - ساعت: 16:45

هفتاد میلیون لباس شخصی فتنه گران را زیر پای خود له کردند

روز ۹ دی ماه ۱۳۸۸، ملت بزرگ ایران، فتنه گران را زیر پای خود له کردند. سران فتنه از تهران به اقامتگاه‌های شمالی‌شان فرار کردند و از شکست بزرگ و تحقیرآمیز خود در برابر ملت عاشورایی ایران، سوته‌دلانه گرد هم آمدند و ذلت‌شان را با هم تقسیم کردند .

رسانه‌های دشمنان از جمله رسانه دولت ضد اسلامی انگلیس، همواره مزدوران قلیلی را که خودشان در داخل کشور نفوذ داده‌اند و به آنها خط می‌دهند و فریب خوردگان انگشت شمار را، مردم(!) می‌خوانند، اما از مردم ایران با عنوان «لباس شخصی»(!) یاد می کنند. با این حساب باید گفت که ۷۰ میلیون لباس شخصی در دفاع از اسلام و ولایت فقیه به خیابان‌ها آمدند و هزار منافق سبز (کل دارایی سبز مخملی در روز عاشورا) را زیر قدم‌های استوار خود له کردند.

(توضیح این که بعد از راه پیمایی موسوم به راه پیمایی آرام تا روز ۹ دی همان سال، مردم کم کم آگاه شدند و از حضورشان در خیابان کاسته شد تا جایی که روزهای منتهی به عاشورای سال ۸۸ فقط اراذل و اوباش و منافقین که شمارشان از دوهزار نفر تجاوز نمی کرد مزاحم مردم می شدند که در روز عاشورا جمعیت منافقین بیش از ۱۰۰۰ نفر نبود.)

مردم بزرگ میهن‌مان، خاتمی، میرحسین و کروبی را سران فتنه خواندند و خواستار دستگیری و محاکمه این سه تن شدند. مردم از قوه قضائیه خواستند تا به وظیفه خود در برابر سران فتنه عمل کند و پیاده نظام دشمن را که به محاربه با خدا و رسول(ص) و معصومین(ع) و ولایت فقیه برخاستند، به سزای اعمال‌شان برساند. مردم از نام رفسنجانی و فرزندانش نیز غافل نماندند و ضمن هشدار به رفسنجانی، دست‌گیری حجت‌الاسلام‌زاده‌ها را خواستار شدند.

مردم «مرگ بر ضد ولایت فقیه» گفتند و دشمنان حسین علیه السلام (سران فتنه) را لعنت کردند. مردم خون خویش را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کردند و خود را ذوالقار حیدر و فدائیان رهبر خواندند و فریاد زدند:«وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد». مردم با ذکر «یا حسین(ع)» امویان زمان را نفرین کردند و از آنها برائت جستند و اربابان خارجی آنها را نیز از قلم نینداختند و بارها و بارها فریادهای مرگ خود را حواله‌ی امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی نمودند.

دشمنان و منافقین خوب بدانند: اینجا ایران است، جمهوری اسلامی ایران زنده و پایدار است، حضرت حجت(عج) به این سرزمین نظر دارد، ولایت فقیه رکن رکین این نظام است و مردم و مسئولین حامی رهبر و نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران هستند. اینجا ایران است، ۷۰ میلیون لباس شخصی، منافقین، اشرار و فتنه‌گران را زیر گام های استوار خود له کردند.

عکس‌ها را مشاهده بفرمایید

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() پنجشنبه 1395/10/30 11:06
جالبه که کل دولت ایران دروغی بیش نیس
اینم که70ملیون بودندمثل همه چیزای دیگه دروغ بود
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : بدون سلام به وطن فروشان
به روشنی خودت را معرفی کرده ای که جزو منافقین و وطن فروشان هستی.
اما به کوری چشم دشمنان و منافقان ملت مسلمان ایران خودشان در انتخابات های مختلف شرکت می کنند و رئیس جمهورشان و نمایندگان شان را خودشان انتخاب می کنند.
کاملاً معلوم است که «70 میلیون نفر» نمادی از کل مردم ایران منهای درصد کوچکی از ساکتین عامه فتنه هستند.
چه منافقین خوش شان بیاید چه عصبانی باشند، ملت بزرگ ایران در 9 دی 88 منافقین فتنه گر را زیر گام های استوار خود له کردند.
پنجشنبه 1395/10/30 08:37
دیگه یه بچه 7ساله هم میدونه اون سال اقای موسوی رای اورد ونخاستن ایشون بیان سرکار
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : علیک سلام
نمی دانم شما بچه 7 ساله خانواده خود را چگونه تربیت کرده اید و چه دروغ هایی به او گفته اید؟!
اما ملت بزرگ ایران در روز 9 دی سال 88 ، ضمن بیعت مجدد با ولایت فقیه، نظر خود را در باره فتنه گرانی که می خواستند رأی مردم را باطل کنند موضع گرفتند و 70 میلیون لباس شخصی، منافقین فتنه گر را زیر پای خود له کردند.
علی آخوندزاده
جمعه 1395/10/24 13:13
اینکه فرمودید روحانی از این پس به آقا تکیه می کند را مطمئن هستید؟ اینکه اتفاق خیلی خوبی می تواند باشد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : نه این که عوض شود، ولی قبلا افتخارش بودن در کنار هاشمی و حضرت آقا بود، اما اکنون فقط حضرت آقا برایش مانده و دیگر کسی نیست که او را از خود بزرگ تر بداند.
زهراجارسی
جمعه 1395/10/24 11:22
بر جای گل سرخ محبت

روئیده به هر سوی چمن، خار محبت

باور نتوان کرد که در عصر تمدن

عالم شده اینقدر طرفدار خشونت

سلام خداقوتپاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
ممنون. عامل همه این خشونت ها کدخدا (!) می باشد، اما متاسفانه برخی مسئولین به جای اطاعت از اوامر ولی امر مسلمین جهان، به مذاکره با کدخدای خشونت ها دل خوش کرده اند.
علی آخوندزاده
جمعه 1395/10/24 00:16
راستی فکر می کنید خانواده هاشمی در این که وصیتنامه او را نیافته اند صادق هستند؟ شما باور می کنید؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این که هاشمی وصیت نامه جدید نداشته باشد عجیب است، پیدا نشدن آن عجیب تر است.
البته یک خبر ضعیف داشتم که وصیت نامه ایشان در مجمع بوده و پیدا شده، ولی اگر این خبر صحت نداشته باشد، به نظرم روزی ماجرای این وصیت نامه از طرف یکی از آشنایان فاش می شود.
علی آخوندزاده
پنجشنبه 1395/10/23 20:36
وقتی گفتید اتفاقی نمی افتد خیالم راحت شد .
این اولین باری بود که انقلابیون همگرایی را با شبکه های مجازی تجربه کردند . به نظرم علت حضور این جمعیت انقلابی در تشییع هماهنگ شدن در شبکه های اجتماعی بود .می توان از ظرفیت های این شبکه ها بیشتر بهره برد .
تصور کنید اگر مراسم تشییع در اختیار فتنه گران قرار می گرفت ،چقدر می توانست خسارتبار باشد . من در مراسم نبوده ام اما اگر شنیده هایم دقیق باشد در این برنامه ناچیز بودن و در حاشیه بودن فتنه گران هم به چشم آمد که اتفاق مثبتی است .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : بله شکست سختی خوردند.
علی آخوندزاده
پنجشنبه 1395/10/23 17:18
جواب شما رو خواندم به خاطر همین این پیام رو دادم که برایم جالب بود که حزب الله هم یاد گرفته گاهی نمایش های عمومی را بر اساس مصلحت انجام دهد . چون طبق آنچه شنیده ام فتنه گران در میان مردم ناچیز بوده اند و حضورشان صرفا خوراک شبکه های مجازی خودشان را تهیه کرده است . این نشان میدهد که حضور انقلابیها فراگیر و هدفمند بوده است
به نظر شما درگذشت هاشمی چه تبعاتی خواهد داشت؟ همگرایی را بیشتر خواهد کرد یا غربگرایان را بیشتر به تحرکات افراطی سوق خواهد داد؟ تاثیر درگذشت هاشمی در سبد رای روحانی را چطور می بینید؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : خب پس خواندید. اتفاقا با یکی از دوستان حزب اللهی هم کلی بحث کردیم می گفت مردم نمی آیند و بنده محکم و با دلیل می گفتم شلوغ می شود، دوباره او را دیدم به روی خودش نیاورد!
خدا فوت هاشمی را از هر جهت به نفع نظام قرار داد. حالا خوبی ها و سوابق هاشمی هست و نو به نو در رسانه ها و یادها به روز می شود، اما بیگانگان و منافقان که به هاشمی تکیه می کردند، تکیه گاه شان را از دست داده اند.
اشخاص دودل نظام هم که هم نسبت به هاشمی و هم نسبت به مقام معظم ولایت ابراز ارادت می کردند، از این پس به حضرت آقا تکیه کرده اند، از جمله همین روحانی.
به نظر بنده در رأی روحانی هم تأثیر مثبت خواهد داشت.
اگر وقت کنم می نویسم که چرا مرگ هاشمی با عزت بود.
علی آخوندزاده
چهارشنبه 1395/10/22 03:24
امروز چند تا از دوستان حزب اللهی ام رفتند تشییع جنازه . شاخم در اومد !
بعدش هم فهمیدم چقدر حزب اللهی تو تشییع بودن
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
نمی دانم پاسخی را که به کامنت شما در آن یادداشت یک کلمه ای دادم، خواندید یا نه، چون پست حذف گردید.
در پاسخ نگرانی شما برای سوء استفاده دشمنان و منافقان، نوشته بودم: «وفاق خوبی به وجود آمده و مطمئن باشید که دشمنان ناکام خواهند ماند.»
***
وقتی دوستان آن پیام حضرت آقا و اقامه نماز میت توسط ایشان را دیدند و از طرفی متوجه شدند که دشمن در کمین است، تکلیف خود را در حضور دیدند و این چنین بود که نقشه منافقان (که در میان مردم بودند ولی جرئت عرض اندام پیدا نکردند) نقش بر آب شد.
رویا
سه شنبه 1395/10/21 07:12
سراپا اگر زرد پژمرده ایم
ولی دل به پاییز نسپرده ایم

چو گلدان خالی ، لب پنجره
پر از خاطرات ترک خورده ایم

اگر داغ دل بود ، ما دیده ایم
اگر خون دل بود ، ما خورده ایم

اگر دل دلیل است ، آورده ایم
اگر داغ شرط است ، ما برده ایم

اگر دشنه ی دشمنان ، گردنیم !
اگر خنجر دوستان ، گرده ایم !

گواهی بخواهید ، اینک گواه :
همین زخمهایی که نشمرده ایم !

دلی سربلند و سری سر به زیر
از این دست عمری به سر برده ایم

قیصر امین پور

پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
البته این شعر زیبا این جا مصداق ندارد و درج آن مشکوک است.
باید یک شعر سراسر حماسی و ولایی ذکر می کردید.
نرجس
پنجشنبه 1395/10/16 23:10
دیرگاهی است به وبلاگ ما سر نزدید

منتظر حضور سبزتان هستیم
علی آخوندزاده
چهارشنبه 1395/10/15 00:52
در چه مورد نظر شما را می دانم؟
می فرمایید جلیلی و قالیباف بلیطشان سوخته است . بذرپاش و فتاح هم در حد رقابت نیستند . زاکانی هم این دوره نیاید بهتر است . می پرسم بهترین استراتژی برای بهره بردن بالا از انتخابات چیست؟ اصولگرایان بیانیه بدهند که نامزدی نخواهند داشت یا بدون وحدت با تعدد نامزدها شرکت کنند؟ خوب می پرسم در صورت تعدد نامزدها چه ترکیبی مناسب تر است و رای روحانی را بیشتر به چالش خواهد کشید؟ آیا نمی توان دست کم با برنامه ای پیروزی روحانی را با رای حداقلی شاهد باشیم؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : اجازه بدهید در محیطی خصوصی تر در این باره صحبت کنیم.
سه شنبه 1395/10/14 11:42
پس چه کسی بیاید بهتر است؟ یا چه ترکیبی از نامزدها بهترین نتیجه را خواهد داشت؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : شما نظر مرا می دانید و می پرسید.
علی آخوندزاده
دوشنبه 1395/10/13 23:53
به نظر شما اگر زاکانی بیاید و رویش توافق شود چقدر رای میاورد؟(ببخشین اینقدر سؤال می پرسم)
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این دوره فقط روحانی رای می آورد.
خدا کند که زاکانی نیاید تا برای دور بعد محفوظ بماند.
علی آخوندزاده
دوشنبه 1395/10/13 13:02
بعضی شایعات از انتخاب بذرپاش حکایت دارند . او را در حد رقابت می دانید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : نظر مرا می دانید!
علی آخوندزاده
دوشنبه 1395/10/13 11:48
انشالله هر چه زودتر این اتفاق بیفتد . اما فکر کنم تایید می کنید که در حال حاضر مشاهدات میدانی همه ما حاکی از عدم محبوبیت روحانی است . اما خوب از طرف دیگر متاسفانه اصولگرایان هم مقبولیتشان زیاد نیست چون مردم مشکلات را از مجموعه نظام می دانند نه جناح های سیاسی . به خصوص اگر یک جناح بیشتر خود را به نظام نزدیک بداند . به نظرم باید دوباره مثل ۸۴ گفتمان تحولخواهی ، عدالت خواهی و مبارزه با فساد در همه دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی با یک مصداق واقعی و گفتمانی با بیان شیوا و حجومی به میدان بیاید .
علی آخوندزاده
دوشنبه 1395/10/13 00:52
به نظر شما دوره اصلاح طلبان از کی به سر می رسد و ابتکار عمل در چه زمانی از دست آنها خارج خواهد شد؟
انتخابات مجلس بعدی و ریاست جمهوری۱۴۰۰ را چگونه می بینید؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
از ابتدا هم عرض کرده بودم که به نظر بنده از سال 98 مردم به خود می آیند.
دوره مدعیان اصلاحات هم به سرآمده بود اما خطاهای فاحش احمدی نژاد باعث شده دوباره بتوانند مردم را فریب دهند.
علی آخوندزاده
شنبه 1395/10/11 13:49
بی بی سی فتاح را مهمترین رقیب روحانی برشمرده است
او را چطور می بینید؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : در حد رقابت نیست.
علی آخوندزاده
پنجشنبه 1395/10/9 18:35
به لحاظ اجرایی که معروف به ابوالمشاغل دولت احمدی نژاد بود و سابقه اجرایی اش از جلیلی و زاکانی کمتر نیست .
سخنرانی های ایشان را اگر مشاهده کنید به عمق نگاه و ولایتمداری ایشان پی می برید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این که او به غلط پست های متعددی را اشغال(!) کرده بود درست است، در میزان توان اجرایی او هم قضاوتی نمی کنم، اما همان طور که عرض شد از نظر بنده «ایشان شاخصه های یک مدیر لایق را ندارد».
علی آخوندزاده
پنجشنبه 1395/10/9 17:13
شما غیر از این که بگویید چرا هنوز اطراف احمدی نژاد است انتقاد دیگری نداشتید . چون شما به دولت نزدیک بودید پرسیدم شناخت شخصی از ایشان ندارید؟
بسیاری از ویژگی های ایشان برای عموم پنهان است .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : کلی حرف زدیم شما یک نکته را یادتان هست که مربوط به بصیرت می شد؛
یک نکته مهم این که ایشان شاخصه های یک مدیر لایق را ندارد.
علی آخوندزاده
پنجشنبه 1395/10/9 12:33
سلام
هنوز حسرت می خورم به علت تنگی وقت در راهپیمایی ۹ دی چند دور نزدم
من هنوز در بین افراد مطرح مثل ۹۲ به الهام امیدوارم .شما شناختی از الهام دارید؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
کلی در مورد ایشان با هم صحبت کرده ایم، یادتان نیست؟!
در مجموع ایشان را نمی پسندم.
mhr3A
چهارشنبه 1395/10/8 20:55
به امید روزای خوب بی وقفه براتون، باعث افتخاره به سایت منم سر بزنین ممنونمبه منم سر بزنید کلبه خرابه ما رو مزین کنید...
دانلود آهنگ جدید
چهارشنبه 1395/10/8 18:16
عالی مرسی
negar
سه شنبه 1395/10/7 21:21
عالی موفق باشید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
متشکرم، شما هم موفق باشید.
سه شنبه 1395/10/7 12:24
کون لق تو و باور کنش
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این هم ادب و نزاکت کسانی که با ملت خود همراه نیستند!!!
negar
سه شنبه 1395/10/7 01:58
عالی بود دوست خوبم. موفق باشی
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
متشکرم، شما هم موفق باشید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.