جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - پایان احمدی نژاد
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: سه شنبه 1396/01/29 - ساعت: 23:13

پایان احمدی نژاد

بسم الله النّور
احمدی نژاد مخالف امر ولایت عمل کرد و توجیهات و توضیحاتش دردی از او دوا نمی کند.
در سال 84 که امت حزب الله او را برگزیدند و در سال 88 که ملت بزرگ ایران رکورد رأی دادن به یک رئیس جمهور را شکستند و او را انتخاب کردند، به خاطر توجیهات احمدی نژاد نبود، بلکه به این دلیل بود که او آن زمان هنوز در رکاب ولایت فقیه بود.
این بار احمدی نژاد بدجوری ضایع خواهد شد؛ شکست احمدی نژاد در انتخابات 96 تاریخی خواهد بود.
 والسلام.داغ کن - کلوب دات کام
مشارکت در بحث() سید
سه شنبه 1396/01/29 22:17
توصیه مشفقانه مقام معظم رهبری مبنی بر عدم حضور احمدی نژاد در عرصۀ انتخابات از باب خیرخواهی و برای حفظ و تقویت موقعیت سیاسی اش در آینده بود که متاسفانه این مصلحت اندیشی حکیمانه را زیر پا گذاشت.
برخی ها بخاطر محبت زیاد به سرنوشت واژگون شدگان دچار خواهند شد.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام بر شما
همین طور است که می فرمایید.
مهدی
سه شنبه 1396/01/29 19:52
امیدوارم هر چی ک به خیر و صلاح مملکت هست همونطور پیش بره .. ما جوونا که خسته شدیم ازین وضع بیکاری و بی پولی و تنهایی
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
ان شاء الله همین طور باشد؛ البته جوانان - و همه - تکلیف دارند به کسی رأی بدهند که به اقتصاد مقاومتی و توان داخلی اعتقاد داشته باشد و ظرفیت های داخلی را فعال کند و به تولید اهمیت بدهد.
اگر باز هم کسی بیاید که دلبسته کدخدا باشد و خوی اشرافیگری داشته باشد و یا کسی باشد که از اوامر ولایت سرپیچی کند، نباید امیدوار بود که معجزه شود و خود به خود اوضاع رو به رو شود.
امیرفرهاد
سه شنبه 1396/01/29 17:01
موید باشید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : یا حق
امیرفرهاد
سه شنبه 1396/01/29 13:45
من همون اول در اولین کامنتم خدمتتون عرض کردم که معتقدم به قحط الرجال خوردیم و اون super hero و منجی ای که همه ی سعی دارن خودشون رو نشون بدن که ناشی از کم کاری دولت روحانی و مشکلات به بار اومده س،عملا وجود خارجی نداره...
اینکه بین گزینه های موجود آیت الله رییسی گزینه ی مناسبتری بنظر می آیند،بنده هم با شما موافقم...اما کامل نیستند و شبهاتم رو خدمتتون گفتم و اگر قانون احتمالاتی که عرض کردم با درصدهای پایین هم به وقوع بپیونده و یا ایشان هم نتوانند کشتی به گل نشسته رو راه بندازن و مثل روحانی توو رکود یا نشیب بیشتر قرارش بدن... میدونید اونوقت چه فاجعه ای به بار میاد؟
در اینکه بدبین هستم و نیمه ی خالی رو میبینم خودم معترفم و اینکه بحثم با شما ادامه پیدا کرده هم ،خوشبینی شماست که من رو مشتاق و امیدوار میکنه که بتونم به نتیجه و انتخاب درست برسم.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : به نام خدا
با سلام
1- همین که اذعان دارید الان بهترین گزینه حضرت آیت الله رئیسی هستند، نشانه خوبی است، یعنی کسی که به قول خودش فقط نیمه خالی لیوان را می بیند، باز هم معترف است که حضرت ایت الله رئیسی بهترین گزینه هستند.
2- اما بنده مثل شما فکر نمی کنم! بنده کی گفتم ایشان بهترین گزینه هستند؟ آنچه بنده گفتم در مورد شخصیت ایشان بود، صرف نظر از این که نامزد باشند یا نباشند؛ و به حق گفتم که در کارنامه ایشان فقط خدمات درخشان ثبت است و ضدانقلاب و دشمنان از آمدن ایشان نگران هستند.
3- به نظر بنده حضرت آیت الله رئیسی یکی از گزینه های خوب هستند و نه بهترین گزینه! خیلی شخصیت داریم که مناسب ریاست جمهوری هستند و اغلب ثبت نام نکرده اند، چون این دور را می توان همچنان دور روحانی نامید. در میان ثبت نام کنندگان نیز، همان طور که قبلا گفتم، برای نمونه دکتر زاکانی بسیار قوی و شایسته هستند.
4- شما نیمه خالی لیوان را نمی بینید، شما سیاه نمایی می کنید!!! نیمه خالی دیدن به این معنی است که کسی خوبی ها را نبیند و فقط به اشکالات بپردازد؛ اما شما اشکالاتی را که نیست(!) مطرح می کنید و بدون هیچ قرینه ای برای احتمال وقوع، می گویید شاید در آینده فلانی منحرف شد! این اسمش سیاه نمایی است و در ادبیات سیاسی به لجن پراکنی هم موسوم است. در شخصیت برجسته حضرت آیت الله رئیسی و در کارنامه درخشان ایشان هیچ نقطه ضعفی نیست، اما شما طوری حرف می زنید که در ذهن مخاطب شبهه ایجاد شود؛ نام این کار همان طور که گفته شد، سیاه نمایی و لجن پراکنی است.
4- بنده اصراری به این ندارم که نظر شما را تغییر بدهم، فقط در مورد شبهات شما (به قول خودتان) پاسخ منطقی و مستدل ارائه می دهم و البته اگر به دور برسد، نکات تکراری را مسکوت خواهم گذاشت.
*** و نکات باقی مانده در مورد نظری که تأیید نشده بود: ***
5- دانستن عضویت کسی در شورای نگهبان به معنی شناختن آن شخص نیست. بنده همچنان آیت الله شاه آبادی را نمی شناسم و نمی خواهم بشناسم. جایگاه حقوقی شورای نگهبان (در تفسیر قانون اساسی و تطبیق مصوبات مجلس با شرع و قانون و احراز صلاحیت ها) به جای خود محفوظ، اما از نظر حقیقی فقط و فقط و فقط ملاک بنده امام خامنه ای هستند.
6- اگر شما خورشید را در آسمان ببینید، آیا کمترین شکی در روز بودن دارید؟ هر چه طرف مقابل با شما بحث کند، شما کاملاً مطمئن هستید که روز است و این اطمینان از روی یقین است و نه از روی تعصب و طرف مقابل که منطقش لَنگ است، حق ندارد به شما بگوید متعصب! متأسفانه وقتی دست شما از دلایل منطقی خالی شد، یقین منطقی این جانب را تعصب نام نهادید. شما را منافق نمی دانم ولی باز هم - شاید ناخودآگاه - یکی از شگردهای منافقین را به کار بسته اید. منافقین هر جا در بحث گیر می کنند، فرد مقابل را دارای تعصب می خوانند!
7- در پایان تکرار می کنم که اگر چه نیمه خالی لیوان را دیدن (که اعتراف کرده اید) کاری غلط و نابخردانه است، اما شما از این فراتر رفته اید و سیاه نمایی می کنید؛ یعنی اشکالاتی موهوم را از غیب به خوش نام ترین شخصیت های نظام می چسبانید. ممکن است افراد بنا به هر دلیل و بنا به انواع مشکلات منطقی و شخصیتی اهل نادیده گرفتن نیمه پر لیوان باشند، اما همچنان معتقدم که کسی تا ریگی به کفش نداشته باشد، سیاه نمایی نمی کند.
عاقبت به خیر باشید.
بی باک
سه شنبه 1396/01/29 12:59
سلام استاد
من به هیچ وجه به دارودسته روحانی و احمدی نژاد رأی نمیدم. منتظرم ببینم کاندید نهایی حزب الله کیه به همون رأی بدم.
از تلاش و روشنگری شما متشکرم.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام بر شما و افرین به بصیرت تان

امیرفرهاد
سه شنبه 1396/01/29 10:21
عذرخواهم
اصلاح میکنم
*آقای جعفری مقدم عزیز
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : به نام خدا
سلام
اول پاسخ سوال مرا بدهید تا به بقیه موارد جواب بدهم:
شما چه کسی را برای ریاست جمهوری مناسب می دانید؟
تا پاسخ این سوال را ندهید، کاری به بقیه حرف های شما ندارم.
داستان نویس اصول گرا
سه شنبه 1396/01/29 08:52
به نام خدا
پاسخ به امیر فرهاد
_______________
با سلام
بله اتهام زنی و پنجه به صورت شخصیت های خدوم کشور کشیدن با این دستاویز که ممکن است در آینده منحرف شوند، با هر نیتی که باشد، نامی به جز لجن پراکنی ندارد.
ظاهراً شما حتی نظرات این جانب را نمی خوانی! این جانب کجا کسی را بت کرده ام؟ زمانی که در نهاد ریاست جمهوری بودم در وبلاگم نوشتم احمدی نژاد با رجایی قابل قیاس نیست و خطاهای دولت را برشمردم.
اکنون هم گفته ام: «ما با هیچ کس به جز ولی فقیه عقد اخوت نبسته ایم. هر که با ولایت بود مورد تأیید ماست و هر که با ولایت زاویه داشت یا زاویه گرفت، از مدار تأیید خارج می شود».
اما همان گونه که عرض شد، این هم خیلی غیر منطقی و مزورانه است که هر انسان والا و ولایی را با این حربه که شاید احتمالا چه بسا ممکن است منحرف شود، در عین تقوا و بزرگی، کوچک بشماریم.
منطق می گوید کسی که یک شخصیت با سوابق مثبت سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی درخشان را زیر سوال می برد، آن هم به این دلیل واهی که ممکن است در آینده از مدار حق خارج شود، حتماً ریگی به کفش دارد.
بنده نمی توانم احساساتی شوم و عقل و منطق را تعطیل کنم.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : یک سؤال هم از امیرفرهاد دارم:
شما در حال حاضر چه کسی را برای ریاست جمهوری مناسب می دانید؟
k
سه شنبه 1396/01/29 00:19
man farsi nadarim. man Sweden hastam. share man Mariefred ast.
pedar man iranian ast. man rahbr dost darim. pedar mr Khameni ra dost darim. pedar Ahmadinejad dost nadarad. pedar ba shoma movafegam
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام عزیزم
سلام مرا خدمت پدر محترم و خانواده برسانید. انسان هر کجا که باشد باید آزاد و خدایی زندگی کند و شما این گونه هستید.
برای شما آرزوی سلامتی، شادی، سرفرازی و عاقبت به خیری دارم.
لطفا با آن دل پاک تان برای عمو امیرعباس هم دعا بفرمایید.
داستان نویس اصول گرا
دوشنبه 1396/01/28 23:57
به نام خدا
پاسخ به امیر فرهاد
_______________
با سلام
چون کامنت های شما در عرف سیاسی لجن پراکنی محسوب می شود نمی توانم تأیید کنم.
اما در پاسخ باید گفته شود که شما را هنوز منافق نمی دانم، بلکه گفتم روش تان - عمدا یا ناخودآگاه - شبیه منافقین است که به تلاش و خدمات حضرت آیت الله رئیسی خرده گرفته ای.
ضمن این که ما با هیچ کس به جز ولی فقیه عقد اخوت نبسته ایم. هر که با ولایت بود مورد تأیید ماست و هر که با ولایت زاویه داشت یا زاویه گرفت، از مدار تأیید خارج می شود.
خیلی خوب است که به درستی اشاره کردی امثال حسینعلی منتظری و احمدی نژاد از مدار حق خارج شدند، در مورد آن ها هم چون شاخص ما ولایت است هیچ وقت اشتباه نمی کنیم و همواره حال فعلی افراد را ملاک می دانیم و همواره ولایت فقیه شاخص ماست.
اما این هم خیلی غیر منطقی و مزورانه است که هر انسان والا و ولایی را با این حربه که شاید احتمالا چه بسا ممکن است منحرف شود، در عین تقوا و بزرگی، کوچک بشماریم.
این طوری سنگ روی سنگ بند نمی شود؛ مثلاً من می توانم به امیرفرهاد پاسخ ندهم و بگویم شاید روزی خائن و وطن فروش شد!
داستان نویس اصول گرا
دوشنبه 1396/01/28 21:20
به نام خدا
پاسخ به امیر فرهاد
_______________
با سلام
1- همان گونه که عرض شد حضرت آیت الله رئیسی کارنامه ای درخشان در خدمت به کشور و اسلام دارند و منافقین و دشمنان نیز برای پرونده سازی به یک نقطه قوت (اعدام منافقین ضد خلق) گیر داده اند که از قضا کار ایشان هم نبوده است.
2- شما هم در روش مثل منافقین عمل کرده اید، به این معنی که به خدمات ایشان در آستان قدس خرده گرفته اید!!! خدمت که جای تقدیر دارد نه جای ایراد گرفتن.
3- آیت الله شاه آبادی را اصلاً بنده نه می شناسم و نه با ایشان کاری دارم. اما می دانم که حضرت ایت الله رئیسی مورد وثوق امام خامنه ای هستند و می دانم که ایشان اگر در صحنه بمانند می توانند کشور را اداره کنند و همزمان خادم امام رئوف (ع) هم باشند. بنده از این نظر کمترین نگرانی ندارم، شما هم نداشته باشید؛ اما دشمنان نظام و خائنین و وطن فروشان بدجوری از آمدن رئیسی نگران شده اند.
موفق باشید.
کاکاوند
دوشنبه 1396/01/28 15:35
سلام استاد
حرف اول و آخر را زدید. عکس رو هم خیلی عالی کار کردین.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و تشکر
یک بهاری
دوشنبه 1396/01/28 14:29
حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی پس از ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور:

پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : حضرت آیت الله رئیسی مثل متوهمین احمدی نژادیسم خودشیفته و متوهم نیست.
جالب است که طرفداران جریان انحرافی دست در دست صهیونیست ها علیه آیت الله رئیسی جبهه می گیرند.
مرتضی انصاری
دوشنبه 1396/01/28 14:27
عزیز برادر من با آقای احمدی نژاد کاری ندارم ولی بحث من آن جایی هست که اصولگرایان دونفری را به میدان فرستاده اند که اگر منطقی بررسی کنیم دارای ابهام و اشکال هستند.
1-یکی سومین بارش است که شرکت می کند و( در دوبار قبلی پیروز بوده و ضایع نشده). پرونده ی املاک نجومی اش به تازگی سرو صدا به پا کرده و حتی جلیلی راهم وادار به واکنش نموده است.

2-یکی دیگر یک سال سابقه ی کار اجرایی دارد آنهم به لطف جود و کرم حضرت امام هشتم وتا حالا ایشان در قوه ی قضاییه مشغول بوده است و انشاءالله که (از روی جهالت) از همین حالا به عنوان نماینده ی رهبری تبلیغ می شود .

برادر عزیز اصولگرا مسئله این جاست که این اصول دقیقا چیست که شما به آن میگرایید ؟؟ آیا علی آقا لاریجانی هم از نظر شما اصولگراست؟علی مطهری اصولگراست؟باهنر اصولگراست؟
یاد یک تحلیل از دکتر عباسی افتادم که گفت تقریبا به جز یکی دو نفر از این هیات رئیسه جمنا همه تفکرات لیبرالی دارند
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : حالا که سوالت را مطرح کردی متوجه شدم مشکلت کجاست تا پاسخ دهم:
این وبلاگ در زمان تأسیس ادبی بود و مطالب سیاسی را در وبلاگ های دیگرم می نوشتم، می توانی یادداشت های اولیه را ببینی که در مورد جشنواره هایی است که در آن مسئولیت داشتم و بیشتر پست ها را یک نفر با نام کاربری «دبیرخانه» ارسال می کرد. اگر عنوان وبلاگ این جانب «داستان نویس اصول گراست» در معنای سیاسی آن نیست؛ اصول گرایی در ادبیات داستانی یک مکتب ادبی است که بنده خود آن را تعریف کرده ام؛ اساساً مکتب های ادبی معروف (رئال، سوررئال و ...) مکاتب ادبی بومی نیستند که تفاصیل تخصصی اش بماند.
بنده از نظر سیاسی ولایی هستم و البته جبهه ای که با نام اصول گرایی شناخته می شود تا حدود زیادی منطبق با مشی ولایی است. ضمن این که بنده به جز امام خامنه ای روی هیچ اسمی تعصب ندارم، که اگر داشتم امروز باید از احمدی نژاد ِ منحرف هم دفاع می کردم؛ چرا که دو دوره برای پیروزی اش تلاش کردم در نهاد ریاست جمهوری جزو یارانش بودم و به خاطرش کلی فحش خوردم.
هر کس هر وقت در خط ولایت بود، مورد تأیید بنده است و هر وقت نبود مورد تأیید نیست، حتی اگر آن شخص پدرم باشد!
و اما حضرت آیت الله رئیسی: تا این لحظه تنها شخصیتی است که ضد انقلاب کمترین نقطه ضعفی برای او پیدا نکرده و اتفاقا به نقطه قوتی حمله کرده (اعدام منافقین ضد خلق) که از قضا کار ایشان هم نبوده است.
جناب آقای دکتر زاکانی هم شخصیت بسیار برجسته ای است که خدا کند این دوره (که به نظرم همچنان دوره روحانی است) انصراف دهد تا 4 سال بعد برای پیروزی به میدان بیاید.
احمدی نژاد هم که به لطف خطاهای بزرگش علی الحساب جزو قاذورات است. همان طور که گفتم عامه مردم به خاطر دنیاطلبی و این تصور غلط که روحانی برای بهبود اوضاع مادی تلاش می کند، به روحانی تمایل دارند، یک جناح (مدعیان اصلاحات و اعتدال) که به کلی از محمود آقا متنفر است، حزب الله هم که به جمنا رأی می دهد جز گروه بسیار بسیار اندکی از حزب الله با یک توجیه غلط که شاید احمدی نژاد بتواند جلو روحانی رأی جمع کند و الا قاطبه حزب الله احمدی نژاد را مطرود می دانند؛ می ماند یک گروه که طرفدار اختصاصی محمود آقا هستند که اندک ولی پرسر و صدا و متوهم هستند.
این گونه است که اگر محموذ آقا در صحنه بماند، یک شکست سخت خواهد خورد.
والسلام.
امیرفرهاد
دوشنبه 1396/01/28 10:15
با سلام
یه موضوعی رو می خوام بدونم شما هم بهش توجه کردید یا خیر..
اون هم توو ثبت نام های برای کاندیداتوری..
اینکه سازوکارها ضعیفه و واقعا حیثت بره،شکی نیست و اینکه چهره هایی اومدن که پارادوکس و همچنین حرف های سنگینی داشت..
من فکر میکنم این شلوغی بیشتر این بود که کسی فکر نکنه به اومدنه آقای قالیباف و آیت الله رییسی ...و بعد تا تایید صلاحیت ها ذهن ها مشغول باشه.. وگرنه خوده آقای قالیباف آنچنان پرونده ی پاک و علیه السلامی ندارند و یا آیت الله رییسی ...اما در مقابل روحانی و احمدی نژاد با کارنامه ی مشخصشون...
بنظر بنده که این ثبت نام ها یه جوک و لطیفه ی بزرگ بود که ملت! دنیا! ما به قحط الرجال خوردیم واسه ریاست مملکتمون که بچه ها و زن ها میان ثبت نام میکنن...ریاست این مملکت نه سواد میخواد نه سابقه میخواد نه قیافه و نه شعور و تدبیر و ..........
تایید صلاحیت ها و چهره ها جالب توجه خواهند بود و انتخابات هم همینطور...
با این شرایط بنده هم مجدد به پیش بینی حضرتعالی احترام میذارم و قطعی تر میبینمش.
ومجدد از خداوند طلب میکنم ک:خدایا عاقبت محمود گردان.
یا علی.ع
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
کثرت ثبت نام ها به دلیل یک خلأ قانونی است که امیدواریم برطرف شود؛ اما این که کسی برای این شلوغی برنامه داشته باشد که مردم به چیزی فکر کنند یا نکنند را قبول ندارم.
در مورد آیت الله رئیسی به لطف خدا جز خدمت چیزی در کارنامه شان نیست و اتفاقا به همین دلیل ضدانقلاب برای این که او را دارای ضعف بنمایاند، روی موضوع اعدام منافقین انگشت گذاشته که اولاً عاملش ایشان نبوده و ثانیاً اعدام منافقین محارب، کاری درست و قابل احترام بوده است! اگر کوچک ترین ضعفی در کارنامه ایشان بود، ضدانقلاب نیاز نمی دید که به این موضوع بپردازد.
موفق باشید.
باصفاترین
دوشنبه 1396/01/28 09:59
سلام
آنوقت که رهبری به اشان فرمودند: نیا به این دلیل که کشور دو قطبی می شود. نه به صلاح توست و نه به صلاح کشور.
در آن زمان آقای هاشمی زنده بودند و جریان های مخالف احمدی نژاد می توانستند دوباره شهرهای کشور را به عرصه درگیری خیابانی بعد از انتخابات بکشانند. اما هماکنون آقای هاشمی جان به جان آفرین تسلیم کردند و دیگر جریان اصلاحات و سایر گروههای مخالف تکیه گاه ندارند. خودشان زودتر با طرح آشتی ملی می خواستند تکیه گاهی برای خویش درست کنند که رهبری با رد این طرح و سخنرانی رسایی که فرمودند این نقشه را نقش بر آب کرد. حال آمدن احمدی نژاد بدون اشکال است و نقشه ای است از سوی کسانی که سیاست کلان کشور را همان ها برنامه ریزی می کنند.
با توجه به بحرانی تر شدن اقتصاد در کشور و نا امیدی مردم از سیستم اقتصادی نظام که بسیار هم ناکارآمد است بدون شک مشارکت خوبی را در انتخابات شاهد نخواهیم بود اما آمدن احمدی نژاد جرقه امید است که می تواند 60 درصد جامعه بی کار و کارگری با حقوق زیر یک میلیون تومان را به صحنه آورد.
به هر حال بازی شروع شده و تحلیل ها متفاوت است.
بر نقطه ای واحد میل رسیدن کو
تای تلاقی نیست در این موازی ها
وارونه آویزان بر شاخه کاجیم
تلخ است می دانم پایان بازی ها
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
بارها این شبهه را جواب داده ام، چند نکته نیز به شما عرض می کنم:
1- امام خامنه ای هر چه گفته اند در مورد این انتخابات است و این که به خاطر هاشمی بوده یا نه تعبیر شماست، حتی به نظر بنده دلیل اصلی توصیه به نیامدن، به خاطر ضعف های خود احمدی نژاد بوده است.
2- وقتی امام خامنه ای توصیه به نیامدن می کنند، اگر شرایط تغییر کند باید در کلام ایشان معلوم باشد نه در بهانه جویی های احمدی نژاد.
3- احمدی نژاد وقتی علنی می گوید می خواهد به شورای نگهبان فشار بیاورد، همین نشانه خروج او از مدار انقلاب و نظام و دوری از اردوگاه ولایت فقیه است و هیچ دلیل دیگری لازم ندارد.
4- بنده دوست دارم احمدی نژاد تا به آخر بماند و شخصاً ضایع شدنش را ببینم.
والسلام.
علی آخوندزاده
دوشنبه 1396/01/28 09:24
سلام
اصلا به نظر شما تایید میشود؟

پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
هم برای تأیید و هم برای عدم تأیید دلایلی وجود دارد که بستگی به تشخیص نهایی شورای نگهبان دارد؛ به نظرم بحث سنگینی هم خواهند داشت؛ در نهایت به نظر بنده اگر بماند تأیید خواهد شد.
مهران بهشتی
دوشنبه 1396/01/28 01:34
سلام استاد عزیز جانباز سرفراز
دقیقا حرف دل منو زدین. البته اگه منو یاتون بیاد من قبلا اصلاح طلب بودم یعنی طرفدار اصلاحات بودم. راستش اولین جرقه ای که اینا هدفشون اصلاح نیست از حرفای شما توی کلاس به ذهن من افتاد. بعدا وبلاگتون وبیشتر فیسبوکتون رو دنبال کردم. دیدم واقعا تحلیلی بحث میکنید و الکی از کسی جانبداری نمیکنید یا الکی کسی رو محکوم نمیکنید
حالا خوشحالم که طرز تفکرم عوض شد و میتونم همه چیز رو درست ببینم. من حالا یه طرز فکری دارم که میتونم براش جون بدم و اون ولایت فقیه هست و بی رودرباسی اینو از شما دارم.
به خاطر همین همیشه دعاتون میکنم. توی فیسبوک ادتون میکنم لطفا تایید کنید
ممنون
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام جناب بهشتی
متشکرم که به بنده روحیه داده اید ولی هر چه بوده از بصیرت و اندیشه خودتان بوده است.
دعا بفرمایید.
مرتضی انصاری
دوشنبه 1396/01/28 00:05
با سلام.
در کوچه و خیابان های تک تک شهر های ایران صحبت از قالیباف و رئیسی است. همه انتظار روز 29 اردیبهشت را می کشند تا به این دو مرد رای دهند . اصلا بعضی ها می گویند کاش می شد هم به رئیسی رای میدادیم و هم به قالیباف .دغدغه مردم کار آمدی نامزد ها نیست بلکه اصولگرا بودن آن هاست . بنده از طرف خودم این شور و هیجان عظیم مردمی را کار خدا می دانم. هیچکس احمدی نژاد را نمی شناسد . می گویند این دیگر کیست؟؟ چرا آمده؟؟ ما به اصولگرایان رای میدهیم ولا غیر
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : علیک سلام
قبل از هر چیز اگر به جای لودگی کمی حواست را جمع می کردی، می دیدی که در پست های قبلی این وبلاگ، پیش بینی این جانب این است که روحانی بیشترین رأی را خواهد آورد.
مردم احمدی نژاد را به خوبی می شناسند، برای همین اگر او تا به آخر بماند به طرز وحشتناکی ضایع خواهد شد. عموم مردم رأی شان همچنان روحانی است؛ مدعیان اصلاحات نیز که به خون احمدی نژاد تشنه اند، امت حزب الله و ولایی هم که نگاه شان به جمنا است؛ فقط بخش کوچکی از حزب اللهی ها ممکن است به احمدی نژاد رأی دهند. البته احمدی نژاد طرفداران اختصاصی هم دارد که عده شان کم، ولی گرد و خاک شان زیاد است، به همین دلیل به اشتباه (بخوانید توهم) افتاده اند.
در این وبلاگ یادداشت «توهم از جنس احمدی نژادیسم» شرح حال شماست؛ بفرمایید مطالعه کنید.
http://peirang.mihanblog.com/post/201
k
یکشنبه 1396/01/27 15:17
man ham ba shoma movafegam
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : درود بر شما
لطفا اگر مقدور است با حروف فارسی بنویسید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.