جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - احمدی نژاد منحرف است
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: سه شنبه 1396/02/12 - ساعت: 15:38

احمدی نژاد منحرف است

بسم الله النّور

 

وقتی احمدی نژاد دیگر کاندیدا نیست، بهترین دلیل برای منحرف بودن احمدی نژاد و بهترین شاخص برای این که مطمئن شویم طرف داران او «جریان انحرافی» هستند ، همین است که هنوز به ضرب و زور می خواهند نامش را در شبکه های اجتماعی سر زبان نگه دارند و به انتخابات – بخوانید به نظام – ضربه بزنند. حرکت احمدی نژاد و اطرافیانش و همین طور تحرکات معدود حامیانش، دقیقاً یک عمل منافقانه است.

دلیل دیگر انحرافی بودن این جریان این است که احمدی نژاد را بر قانون و نظام ارجح می دانند، انگار این احمدی نژاد است که باید صلاحیت شورای نگهبان و نظام را تأیید کند! در برخی موارد حتی او را بر ولی فقیه نیز ترجیح می دهند که بهترین نشانه نفاق همین است!

بنده رصد کرده ام، بعضی از این کسانی که در شبکه های مجازی هنوز اسم محمود را می آورند حتی ایرانی هم نیستند؛ بلکه زبان آموختگان سرویس های جاسوسی دشمن می باشند. به گمانم دستگاه های جاسوسی دشمن نیز به تولید داخلی روی آورده اند و کار و کاسبی وطن فروشان و منافقان فراری کساد شده است.
مشارکت در بحث() حسین شاهوردی
چهارشنبه 1396/02/13 09:34
من نمی دانم این چه رسمی است که جدیدا شماها باب کردین و به این جریان تهمت ارتباط با سرویس های جاسوسی بیگانه را می زنید؟ اگر مدرک دارید بسم الله ولی اگر ندارید از خدا بترسید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : اولا سلام
1- خیر! این جریان با سرویس های جاسوسی بیگانه ارتباط ندارند؛ بلکه دشمنان چشم به این جریان دوخته اند و دوست دارند با این حربه بین مردم اختلاف بیندازند و با عوامل خود همچنان یک نامزد احراز صلاحیت نشده را مطرح می کنند.
2- اما در انحرافی بودن این جریان همان طور که در متن توضیح داده شده شکی نیست.
3- منظورت از شماها کیست؟ بنده خودم این مورد را رصد کرده ام و ندیده ام کسی دیگر در این باره نکته ای گفته باشد.
موفق باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.