تبلیغات

جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - برنامه جدید اجنبی پرستان و کارلوس کیروش
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: دوشنبه 1397/04/18 - ساعت: 17:35

برنامه جدید اجنبی پرستان و کارلوس کیروش

بسم الله النّور

 

بعد از جام جهانی و درست زمانی که مشخص شد ضعف‌ها، غرور و لج‌بازی کیروش و جاماندن چند بازیکن شایسته در تهران (مثل: سیدجلال حسینی و وریا غفوری)، و اصرار کیروش بر عدم تعویض سردار (گروهبان) آزمون، موجب شد که از گروه خود صعود نکنیم و از ژاپن عقب بمانیم؛ اجنبی‌پرستان دست به‌کار شدند و به جای نقد واقع بینانۀ عملکرد کیروش، تلاش کردند تا از یک مربی مغرور و لج‌باز، اسطوره بسازند و او را در تیم ملی حفظ کنند.

در برنامه‌های تلویزیونی به مهمانانی که دعوت می‌شدند، توصیه و القا می‌شد که حفظ کیروش را از اوجب واجبات بدانند.

 

کاملاً مشخص است که بعد از ابقای کیروش با یک قرارداد گران جدید، اجنی‌پرستانْ دوباره دست به کار خواهند شد و حریفان تیم ملی را بسیار قدرتمند خواهند نمایاند تا عدم دست‌یابی به قهرمانی توسط کیروش را پیشاپیش توجیه کرده باشند.

باید از اجنبی‌پرستان محترم(!) پرسید: اگر کیروش نمی‌تواند تیم ملی را قهرمان آسیا کند و اگر این عدم توانایی کاملاً طبیعی است، پس اساساً برای چه به او پیک دادید تا بتواند یک قرارداد نجومی جدید منعقد کند و سلطنت خود را بر فوتبال کشور استمرار بخشد؟ آیا در پس پرده خبری هست که ما از آن بی‌خبریم؟

 

بخش آخر کار هم کاملاً مشخص است:

اگر بر اساس برآورد اجنبی‌پرستان، کیروش از دست‌یابی به قهرمانی عاجز بماند، به عادی سازی ماجرا می‌پردازند و همزمان تلاش می‌کنند تا با بزرگ‌نمایی یکی دو نقطه قوت بی‌ارزش، که احتمالاً در عمل‌کرد تیم ملی ثبت خواهد شد، همچنان به کار اسطوره سازی خود ادامه دهند و زمینه را برای انعقاد قرارداد نجومی بعدی کارلوس کیروش، آماده سازند.

 

اگر هم دست بر قضا تیم ملی قهرمان شد، که دیگر اجنبی پرستان به غایت آمال خود خواهند رسید و در بوق و کرنا می‌کنند که دیدید ما درست می‌گفتیم؟ فقط با این مربی پرتغالی است که ما می‌توانستیم به قهرمانی برسیم و گرنه باید ۲۰ سال دیگر در انتطار قهرمانی می‌ماندیم.

در چنین فرضی می‌توان گفت:

تغاری بشکند ماستی بریزد            شود دنیا به کام کاسه لیسان.
نظرات() زهرا
چهارشنبه 1397/08/16 22:20
آفرین
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : متشکرم.
دکتر رضا
پنجشنبه 1397/04/28 19:07
سلام و رحمة الله
تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم، جالب بود احسنت.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام علیکم و رحمت الله و برکاته
متشکرم.
عالمی
چهارشنبه 1397/04/27 06:02
بله استاد پدر من مربی آموزش بودند و خدا کند که شما را اذیت نکرده باشند. بعضی از سرداران از اذیتهای پدرم تعریف می کنند.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : متاسفانه بنده سعادت نداشتم از کلاس های ایشان استفاده کنم، اما در هرصورت اقتضای کار آموزش نظامی سخت گیری است.
نیما.ن
چهارشنبه 1397/04/27 04:54
با سلام
خیلی جالب و موشکافانه نوشتید.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام علیکم
از لطف شما متشکرم.
عالمی
سه شنبه 1397/04/26 16:31
سلام استاد
بدون اغراق صرف نظر از مسؤولین و از میان مردم و اصحاب دانش، جنابعالی را محترم ترین و ارزشمندترین استاد میشناسم.
شما هنوز هم در حال مبارزه هستید و برای من که یک دختر مسلمان هستم بهترین الگو هستید و مهمتر از آن مایه افتخار و امید هستید.
خدا را هزار بار شکر میکنم که با شما و افکارتان آشنا شدم و مهم تر از آن خدا را شکر که از محضرتان استفاده کرده ام.
التماس دعا
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام علیکم
از لطف شما متشکرم و مطمئنا حقیر لایق این مقدار تعریف نیستم. ما هر چه داریم از ولایت و از شهیدان است و آرزوی این حقیر شهادت در رکاب ولایت است.
اگر درست به جا آورده باشم، پدر شما از یادگاران دفاع مقدس هستند که مایه افتخار و مباهات ما می باشند.
روز دختر را با تأخیر تبریک عرض می کنم و آرزوی خوش بختی و عاقبت به خیری تان را دارم.
زنده باشید.
بسیجی امام خامنه ای
سه شنبه 1397/04/26 16:21
بسم الله النور
عضو گروهک منحوس منافقین خلق آمده و ضمن تأیید عضویت خود، شعری را نوشته که خودم قبلا در همین وبلاگ خطاب به حسن روحانی نوشته ام.

منافقین خلق رقت برانگیزترین و مفلوک ترین موجودات این عالم هستند که نه در میان مردم خود و نه در دامن اربابان خود کمترین ارزشی ندارند. در این دنیا کارشان دربوزگی، حال شان فلاکت و سرنوشت شان نابودی است؛ و در سرای دیگر جای شان در قعر دوزخ است؛
خسر الدنیا و الاخرة.
سه شنبه 1397/04/26 10:13
در ضمن فراموش کردم خدمتتان عرض کنم تمام ان جناح های سیاسی که نام بردید و عنوان کردید به پیشرفت های نظام معترفند ، همه دزدند ، خود مردم می دانند .
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : یکی از نظراتت تأیید نشد، چون نظری که شبیه بیانیه وطن فروشانه منافقین خلق (گروهک مردم کش) می باشد، شایسته تأیید نیست.

در پاسخ به این نظر باید پرسید: از کدام مردم سخن می گویی؟ همان مردمی که به این مسئولین رأی داده اند را می گویی؟ مشخص است که نه؛ چون در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئولین از خود مردم هستند.
مشخص است که مقصود تو از مردم، گروهک وحشی و تروریست منافقین خلق است که دست شان نه فقط به خون مردم ایران آغشته است، بلکه در عراق نیز نوکری صدام یزید را کردند و جنایت هایشان در عراق زبانزد است.
این جانیان حتی به اعضای خود نیز رحم نمی کنند و آدم کشی و جنایت در ذات شان است.
تو به کار وطن فروشی خود برس و ما ملت بزرگ ایران را به حال خود بگذار. ما با نفاق و وطن فروشی مخالفیم و عاشق کشور، نظام و رهبر عزیزتر از جان مان هستیم.
زت زیاد
علی آخوندزاده
سه شنبه 1397/04/26 01:17
سلام
مثل اینکه کیروش واقعا رفتنی شده .تبریک
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
۱- رفتن کیروش واقعا تبریک ندارد، از بین رفتن تفکر اجنبی پرستی تبریک دارد؛ وگرنه کیروش می رود و یکی مثل او یا ضعیف تر از او می آید و بت می شود.

۲- تا کیروش نرود و مربی بعدی منصوب نشود، بنده باور نمی کنم.
دوشنبه 1397/04/25 15:52
خدای را باید هزاران هزار بار شاکر بود که امثال شما همواره برای همه چیز و همه کس و همه مشکلات بی نهایت راه حل صد در صدی دارید . فقط مانده ام که چرا با این همه توانایی در این چهل سال انچه بر جای گذاشته اید یک ویرانه کامل است
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

1- قطعاً آنچه نوشته ام از نظر شما منطقی و صحیح بوده است که حتی یک کلمه نتوانسته ای به آن اشکال وارد کنی.

2- فقط یک «وطن فروش» می تواند این همه پیشرفت ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را نادیده بگیرد و ادعا کند که یک ویرانه بر جای مانده است.

3- این که گفته شد «وطن فروش» نیز کاملاً منطقی و بدون حب و بغض است، چرا که هیچ یک از جناح های سیاسی کشور، اعم از ولایتمداران، اصول گرایان، اصلاح طلبان، اعتدالیون و حتی گروه های کوچکی مثل بهاری ها و ملی مذهبی ها، دستاورد این 40 سال را ویرانه نمی دانند! حتی دشمنان قسم خورده کشورمان نیز به اقتدار و پیشرفت ها و دستاوردهای نظام اذعان دارند و فقط منافقان و وطن فروشان چنین ادعای مسخره ای را مطرح می کنند.
یک دوست
دوشنبه 1397/04/25 05:31
سلام جناب استاد
شما کیروش را لایق تیم ملی نمیدونید؟ درست متوجه شدم؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
بنده با دروغ پردازی کسانی که کیروش را بزرگترین مربی ای که می تواند روی نیمکت تیم ملی ما بنشیند معرفی می کنند، مخالفم. به ویژه این که وانمود می کنند مربی ایرانی نمی تواند این مسئولیت را بر عهده بگیرد!

در هر صورت، از نظر این حقیر، اگر چه ما گزینه های بسیار شایسته ایرانی داریم، اما کیروش نیز از همان وقتی که قرارداد بست، می توانست سرمربی تیم ملی فوتبال ما باشد، به این شرط که قراردادش معقول (و البته معلوم باشد)، حد خودش را بشناسد، احترام کشور ما را نگه دارد و از زد و بند دوری گزیند.

معتقدم کیروش در حال حاضر به خاطر رفتار غلطی که داشته شایسته اخراج است، مگر این که عذرخواهی کند و از این پس، معقول و اخلاقی رفتار نماید.

شاید در این باره بنویسم.
امین
شنبه 1397/04/23 20:37
با سلام خدمت شما. متنتون رو خوندم. من نه طرفدار پر و پاقرص فوتبالم. نه نفعی میبرم و نه کلا برام مهمه که کی رأس امور فوتبال باشه.کلا آدمی هستم که به زندگی روزمره ام میپردازم تا یه لقمه نون حلال بدست بیارم. ولی تنها چیزی که از فوتبال سر در میارم اینه که امسال یکی از بهترین تیم ها رو داشتیم. چیزی که منی که اصلا طرفدار فوتبال نبودم رو جذب کرد تا فوتبال کشورم رو ببینم. نمیدونم کیروش چقد پول گرفته یا میخواد بگیره. فقط میدونم که جدای از برخی اشتباهاتش (مثلا تعویض نکردن سردار آزمون) امسال تیمی داشتیم که برای اولین بار با بازیهاش احساس غرور بهم دست داد. چون چیزی کمتر از بقیه تیمها نداشتیم.
سرافراز باشید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام علیکم
با احترام، این چیزی را که شما بعد از دیدن بازی ها متوجه شدید، بنده از قبل متوجه بودم و حتی برای آقای فردوسی پور هم پیامک زدم. مشکل این جاست که آقایان گمان می کردند ما باید از بقیه تیم ها 4تا 5تا گل بخوریم. حتی خود کیروش چنین فکری می کرد و می گفت ما در جام جهانی هستیم تا از اسپانیا و پرتغال بیاموزیم. و حتی می گفت همین که ما با اسپانیا و پرتغال رو به رو می شویم برای مان موفقیت است!!! یادتان که هست؟
اما بعد از بازی با اسپانیا، کیروش برای اولین بار گفت همه بازی ها صفر صفر شروع می شود؛ یعنی برای اولین بار تلویحا گفت تیمی مثل ایران امکان دارد که تیمی مثل پرتغال را ببرد.

بنده به محض این که قرعه کشی انجام شد و مشخص شد در کدام گروه هستیم، به عادل خان گفتم گروهِ سختِ خوبی داریم و راه صعود را ترسیم کردم؛ اما متأسفانه حضرات باور نداشتند و پتانسیل تیم ملی را درک نمی کردند.

پس مشکل اصلیِ ما، نداشتن اعتماد به نفس ملی بود که هم کیروش در آن مقصر بود و هم رسانه ای هایی مثل آقای فردوسی پور.

در مورد اعتماد به نفس ملی، در یادداشت های قبلی هم نوشته ام و می توانید مراجعه کنید.


بعد از این مسئله هم حتماً شما دیدید که فاصلۀ ما تا صعود، همان ناقص بودن تیم بود؛ یعنی اگر آن چند نفری که کیروش با غرور و لجبازی در تهران جا گذاشت را برده بودیم، و اگر کیروش بر ماندن آزمون در زمین اصرار نمی کرد، ما می توانستیم گل خلاص را به پرتغال بزنیم و تاریخ ساز شویم.

در این زمینه نکاتی هست که به یاری خدا قلمی خواهد شد.
محفوظ باشید.
رضا سفیدابی
شنبه 1397/04/23 01:03
سلام
بخدا یه دونه ای حاجی
خاکتیم به مولا
ما را هم دریاب گاهی با پیامی پیغامی فحشی دعایی
دوست دارم خیلی زیاد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام حاج رضای بزرگ
ممنون که به این وبلاگ سری زدید.
ارادت دارم و اگر توفیق باشد رستوران خدمت می رسم، دلم تنگ شده.
محفوظ باشید.
مردانی
جمعه 1397/04/22 17:46
سلام
واقعا عکسو خودتون آماده کردید؟ اگر اینطور باشه من شما را تحسین میکنم. خیلی عالی و حرفه ای شده.
الان میرم وبلاگتون را میگردم تا بقیه عکسهای ترکیبی فتوشاپیتون را ببینم.
بازم میام اینجا، فعلا.
گمار
جمعه 1397/04/22 17:37
سلام سردار
توهین افراد معلوم الحال نشون میده که حرفهای شما درست هستند و طرفداران کیروش جز بی ادبی و فحاشی حرفی برای گفتن ندارند.
فدای معرفت شما
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام بزرگوار
متشکرم
از جنس فوتبال
جمعه 1397/04/22 17:21
سلام دلاور
اسم این حقیر چه اهمیتی داره؟ ما در مقابل جانفشانی شما مقابل دشمن عددی نیستیم. کوچیک شما اگر قابل باشیم توی فوتبال این مملکت زحمت میکشیم.
نوکر شما و همه بسیجیهای مخلص هستیم.
درود به شرف شما که استادانه دست میکروفون فروشهای اجنبی پرست را رو میکنید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام بزرگوار
از این که روحیه می دهید متشکرم.
محفوظ باشید.
...
جمعه 1397/04/22 15:17
بله وبلاگ شما قدرت تخریب و ترور شخصیت بالایی داره همونطور که عمروعاص هم داشت
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : ۱- سخنان بنده کاملا منطقی است و اگر کسی عضوی از جریان کثیف اجنبی پرستی نباشد، صحت آن را تأیید خواهد کرد و اگر هم ان قلتی داشته باشد بیان می کند و نیازی ندارد که با توهین کردن، ذات پلید خود را نمایان سازد.

۲- این که توهین می کنی، نشان می دهد که به شدت عصبانی هستی، اما پاسخ منطقی نداری و مجبوری شخصیت حقیر خود را لو بدهی.

۳- اما در نهایت به قوت این وبلاگ اعتراف کرده ای. خدا را شکر می کنم که دشمنان بنده نیز به قدرت این وبلاگ معترف هستند.
منصور
جمعه 1397/04/22 14:55
با سلام و احترام
از مطالب خوب شما استفاده می کنم، فقط یک نکته را یا من متوجه نشدم یا اشتباه تایپی وجود دارد، آنجا که فرموده اید: «برای چه به او پیک دادید». این "پیک" به چه معناست؟
با تشکر از زحمات جنابعالی
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام علیکم
پیک دادن در ورزش بسکتبال، یعنی فضا ایجاد کردن برای بازیکن صاحب توپ.
اگر توضیح بیشتر خواستید نشانی ایمیل تان را بدهید.
موفق باشید.
فاطمه
جمعه 1397/04/22 14:30
سلام استاد
بجای این کارشناسان آبکی که با رانت و رابطه میان تلویزیون، شما باید برید توی برنامه های فوتبالی و مردم را روشن کنید.
قلمتان پرتوان
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
از لطف شما متشکرم.
گلاب
جمعه 1397/04/22 12:59
ممنون استاد عزیز...مطالبتون بسیار عالی می باشد...موفق باشید عزیز
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و تشکر
...
جمعه 1397/04/22 06:47
یک وبلاگ جهت خنثی کردن تمام حرف های بی اساس تان خواهم زد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
شما خوب می دانید که سخنان این جانب کاملاً منطقی و متقن است، اگر هم مأموریتی دارید که وبلاگی علیه این جانب ایجاد کنید، نشانگر قدرت این وبلاگ است.
از جنس فوتبال
جمعه 1397/04/22 05:26
سلام قهرمان
قبلا هم به صفحه شما اومده بودم. درود به شرفت که حرف دل خاک خورده های این مملکتو میزنی. واقعا درست گفتی، این اجنبی پرستها دارند به فوتبال ملی ضربه میزنند. ما سالهاست که داریم اینو میگیم اما منافع آقایون ایجاب میکنه که هوای کیروش را داشته باشند.
یک روزی همه مردم میفهمن که اینا دارند خیانت میکنند.
دست علی به همرات
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و تشکر
باز هم از شما درخواست می کنم که معرفی کنید؛ همیشه حدس و گمان ها دقیق نیست.
golnaz
پنجشنبه 1397/04/21 19:39
mm
پنجشنبه 1397/04/21 12:44
تو فقط گه نخور کثافت، دزد، بچه آخوند.
رdدید به این مملکت با این دزدی هاتون
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این موجود کثیف هم آمده نظر داده تا همۀ مخاطبین این وبلاگ «منطق، ادبیات، شعور، فهم و تربیت خانوادگی» طرفداران کیروش را ببینند!

به عبارتی این نظر، شخصیتِ اجنبی پرستان را نیز نشان می دهد!
علی
چهارشنبه 1397/04/20 13:02
پاسخ به آخوند زاده فقط نگذار دهنم باز بشه اونوقت مجبورم عکس های سال های 63 به قبل را با سردار کشانی و شهید ابوالفضل آقاجانی را در اینجا یا یک وبلاگ دیگر در دید دوستان بگذارم حواست را خوب جمع کن که مخاطبت می تونه چه کسی باشه
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : بر فرض هم اگر حرف شما راست باشد و هر وقت عکس ها را فرستادی و مشخص شد که عکس خودت هست، باز هم جوابت را قبلاً داده ام که:

حتی اگر رزمنده مخلصی بوده باشی (فرض محال)، الان این در خط دشمن بودن، در قیاس با کسانی که رزمنده نبوده اند، گناه بزرگ تری برایت محسوب می شود.
مردانی
چهارشنبه 1397/04/20 01:59
طرف گفته شما هرچی بنویسی من ذوق میکنم. آخه مگه میشه؟ مگه داریم؟ مگه شما علامه دهری جناب؟
همین مطلب آخر بنظر من این عکس وبلاگ شما را جذاب کرده. این عکس عالی کار شده. من خودم کلی روش تمرکز کردم. خول شما این را ورداشتی گزاشتی و عقایدهای شخصی خودت را هم نوشتی . نمیگم جااب نشده، چرا، ولی دیگه این قدر ذوق کردن نداره آقای دکتر!
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : 1- عکس های ترکیبی وبلاگ را خود بنده کار می کنم، از جمله همین عکس که به زعم شما «عالی کار شده»! شما ناخواسته از این جانب تعریف کرده ای!

2- بنده هم معتقدم که یادداشت های این وبلاگ لایق این همه تعریف دوستان نیست، اما این که دوستان به این جانب لطف دارند نباید مورد غرور این جانب و همچنین نباید مورد حسادت دیگران قرار بگیرد.
مردانی
چهارشنبه 1397/04/20 01:38
هر کس شما را یک جور صدا میزنه، کدوماش درسته جناب؟
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
هیچ آدابی و ترتیبی مجو
هر چه می خواهد دل تنگت بگو
رضا
چهارشنبه 1397/04/20 01:01
همچنین ، ان شاء لله ...
علی آخوندزاده
چهارشنبه 1397/04/20 00:16
سلام این بنده خدا با مزخرفاتی که میگوید ارزش پاسخگویی ندارد ولی اینکه میپرسد شما در زمان جنگ کجا بودید برای کسانی که شما را دیده اند موجب خنده است
قابل توجه مخاطبین عزیز که تنها یک قلم از جانبازی ایشان در حنجره سالهاست صدای راحت را از ایشان دریغ داشته و دوست و دشمن ایشان را به اسم "نویسنده جانباز" میشناسند
بماند جراحات دیگر که آن چه گفتم کوچکترینش بود
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
این موجودات گمان می کنند حزب الله پاسخی برای شبهات شان ندارد، خواستم برای نمونه ببیند که چقدر پاسخ به این «حرف»ها آسان است.
رضا
سه شنبه 1397/04/19 22:04
خیلی خوب
تو خوبی ما منافق
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : این جانب شما را نمی شناسم و نمی توانم به شما لقب منافق بدهم، اما توصیه شما (ارائه توهین در قالب کلمات خوب) را نپذیرفتم و آن را نفاق قلمداد کردم.

خدا ان شاء الله همه را به راه راست هدایت فرماید.
علی
سه شنبه 1397/04/19 13:53
با احترام نمی دونم چند سال دارید اما مسلما زمانی که من در جنگ بودم شما هنوز در منزل بودید چون مشخصا شناختی نسبت به آمریکا ندارید بنده سال ها در کشورهای اروپائی و آمریکای نیز زندگی کرده و از تمامی شرایط جنگی آینده کاملا مطلع هستم دیگر جنگیدن به شیوه شمشیر بستن و در پشت خاکریز بخاطر آلویی که شب قبل رزمنده خورده و اسحال گرفته و مجبور است در عقب جبه بمانده تا زنده بماند و بعد برای برداشتن قنائم جنگی مثل ساعت و گردبند و انگشتر و حلقه طلای سربازان کشته شده عراقی وارد گود شود (یادتان می آید ، اکثر فرماندهان چون شناخت کامل از اینجانب دارند حتی جواب سلامم را هم نمی دهند چون می دانند چی می گم) تغییرات اساسی پیدا کرده است ، دیگر فکر آن گونه جنگ ها را نکنید و نگوید آمریکا آمادگیش را ندارد به شما می خندند و فکر می کنن فقط در خواب در جنگ می کردی چون برنامه جنگی جهان تغییر کرده بزودی با اولین خرابکاری انفجاری در عربستان حرف هایم برایت تداعی شود و می فهمی تا کجا اطلاع دارم
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : 1- یک موجود بی نام و نشان که نام مستعار «علی» را برای خود انتخاب کرده به راحتی می تواند ادعاهای مختلف بکند!!!

2- بنده فراوان افرادی را دیده ام که در خط دشمن هستند، اما هر جا حرف منطقی ندارند، خود را رزمنده، جانباز، خانواده شهید و ... معرفی می کنند؛ پس از این منظر ادعای تو (یک موجود ناشناس در خط دشمن) دو ریال هم ارزش ندارد.

3- این هم که اعتراف کرده ای سال ها در امریکا و اروپا زندگی کرده ای، برای بنده یک نشانه خوب برای شناخت بهتر شما محسوب می شود!!!

4- تو همین الان (آنلاین!) در حال تحریف دفاع مقدس و انگ زدن به آن هستی و آنلاین داری برای دشمن کار می کنی و فرقی نمی کند که بی جیره و مواجب باشد یا تحت سازمان دهی دشمن.

5- حتی بر فرض هم اگر زمانی در دفاع مقدس بوده باشی، این به دنبال غنیمت رفتن می تواند زبان حال خودت باشد، این را علم روان شناسی می گوید! و حتی اگر رزمنده مخلصی بوده باشی (فرض محال)، الان این در خط دشمن بودن، در قیاس با کسانی که رزمنده نبوده اند، گناه بزرگ تری برایت محسوب می شود.

6- ما مرد جنگیم و از جنگ نمی هراسیم. نیروهای جان بر کف جمهوری اسلامی ایران، آماده دفاع جانانه هستند. هم در راهبرد و تاکتیک، و هم در انواع سلاح های تهاجمی و الکترونیکی و مخابراتی و ...، بسیار به روز و حتی در خیلی موارد، جلوتر از دنیا هستند و امکاناتی دارند که مشابه خارجی ندارد و هنوز رونمایی نشده است!

7- این که بنده در دفاع مقدس و بعد از آن و الان کجا بوده ام و هستم، به شما ربطی ندارد ، اما این جانب در دشمن شناسی تخصص دارم.

عزت زیاد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30