جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - آیا واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد تروریستی است؟!
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: پنجشنبه 1397/10/13 - ساعت: 15:08

آیا واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد تروریستی است؟!

بسم الله النّور

کاملاً مشخص است که فیلتر هوا قبل از انجام سرویسِ منجر به حادثه، از اتوبوس جدا شده و بسیار محتمل است که شخصی ناشناس و آشنا به مکانیک خودرو، می‌توانسته در ظرف چند دقیقه و با ابزاری ساده، فیلتر را جدا کند و به این فاجعه دامن بزند.

 

گزینهای که هیچ وقت توسط هیچ مسئولی گفته و پیگیری نشد این است: آیا حادثۀ واژگونی اتوبوس سرویس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، تروریستی نبود؟

 

باید دقت کرد که در بررسی فنّی اتوبوس مشخص شده که در قسمت زیر ماشین‌های سنگین، تانکرهای کوچکی قرار دارد که قسمتی از آن آب و قسمتی از آن هواست و یک فیلتر این آب و هوا را تفکیک می‌کند. سیستم ترمز خودروهای سنگین، توسط بادِ داخل این تانکرهای کوچک عمل می‌کند و بدون فیلتر مذکور تانکر پر از آب می‌شود و خودرو سنگین قادر به ترمز گرفتن نخواهد بود. در اتوبوس واژگون شده، تانکر بدون فیلتر بوده است و در نتیجه تانکر پر از آب بوده،  هیچ هوایی در این تانکر وجود نداشته تا هوا به ترمز برسد.

 

شایان ذکر است که اتوبوس تا زمان حادثه، سه سرویس دیگر هم رفته، فیلتر موجود بوده و کمترین مشکلی وجود نداشته است. ضمن این‌که رانندگان پایه یک اشراف خوبی به وضعیت ترمز خودرو خود دارند و همواره قطعات آن را به‌روز نگه‌می‌دارند و نمی‌توان به راحتی پذیرفت که رانندۀ باتجربۀ اتوبوس که در جریان حادثه از دنیا رفته، نسبت به این موضوع بی‌تفاوت بوده باشد!

به این صورت، کاملاً مشخص است که فیلتر هوا، درست قبل از انجام سرویسِ منجر به حادثه، از اتوبوس جدا شده و بسیار محتمل است که شخصی ناشناس و آشنا به مکانیک خودرو، می‌توانسته در ظرف چند دقیقه و با ابزاری ساده، فیلتر را جدا کند و به این فاجعه دامن بزند.

 

همۀ این‌ها در حالی است که تغییر مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی که منجر به رویکرد جدید در دانشگاه شده و امور را بر مدار ارزش‌های اسلامی بازگردانده است، به مذاق ثروت اندوزان بی‌تفاوت نسبت به ارزش‌ها و همچنین به مذاق دشمنان بیرونی نظام جمهوری اسلامی، خوش نیامده است.

 

این‌جانب گمان می‌کنم که لازم است حادثه از این منظر نیز مورد بررسی دقیق اطلاعاتی قرار گیرد. نباید مواردی چون فرسوده بودن خودرو، اشکال در قرارداد و یا حتی پایان اعتبار معاینه فنّی اتوبوس، باعث شود که این گزینۀ مهم، یعنی تروریستی بودن حادثه، نادیده گرفته شود.نظرات() اقامت [...]
دوشنبه 1397/11/1 00:06
با سلام و عرض ارادت خدمت جناب آقای مقدم
ممنون بابت وبلاک خوبتون
موفق و سلامت باشید
گرجی
دوشنبه 1397/10/17 17:20
چقدر خوب تحلیل کردین قطعا دیلیل به جز مواردی که اشاره کردین نداره، کاش چشم نظری داشته باشن مسئولین
موسوی
شنبه 1397/10/15 11:05
با سلام و عرض ارادت خدمت جناب آقای مقدم
ممنون بابت وبلاک خوبتون
موفق و سلامت باشید
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
متشکرم؛ زنده باشید.
محمد
پنجشنبه 1397/10/13 22:04
من شخصا تعجب نمی‌کنم اگر صحبت شما درست باشه. از این قوم، همه چی بر میاد
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام
البته نگاه بنده به توطئه خارجی است.
پنجشنبه 1397/10/13 15:21
سلام استاد
خیلی ممنون از تحلیل تان، به نکته خیلی مهمی اشاره نموده اید.
پاسخ امیر عبّاس جعفری مقدّم : سلام و تشکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic