جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - چرا از پاره شدن بنر سردار سلیمانی خوشحالم؟!
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: سه شنبه 1398/10/24 - ساعت: 08:19

چرا از پاره شدن بنر سردار سلیمانی خوشحالم؟!

بسم الله النّور

 

وقتی قهرمان دلاور ایران زمین، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسید، چند اتفاق افتاد.

مردم انقلابی کشورمان که بخش اعظم جامعه را تشکیل می‌دهند، به خشم و خروش آمدند و به بهترین شکل از سردار شهیدشان استقبال کردند و خواهان انتقام سخت از دشمن شدند.

جماعتی نیز که در کوران مشکلات اقتصادی، از قاطبۀ مردم عقب افتاده بودند و سر در گریبان خویش داشتند، با شهادت سردار از خواب بیدار شدند و به صف مردم پیوستند.

 

اما در این میان یک اتفاق دیگر افتاد: غربزدگانی که به راه و مرام الهی و ولایی حاج قاسم اعتقادی نداشتند نیز به میدان آمدند و تلاش گسترده کردند تا حاج قاسم را مال خود کنند و از عزّت و عظمت سردار سوء استفاده نمایند.

کسانی که همیشه ریشۀ حل مشکلات را در خانۀ دشمن و تسلیم در برابر دشمن جست‌وجو می‌کردند نیز وانمود کردند که رفیق، همراه و همرزم(!) سردار سلیمانی هستند.

 

کار تا آن‌جا پیش رفت که مقام معظم ولایت در نطق روز 18 دی ماه سال جاری تذکر دادند که سردار سلیمانی ذوب در انقلاب بود و کسی حق ندارد این حقیقت را کتمان کند.

 

اما مجموعه اتفاقاتی که باعث شد هواپیمای مسافربری اوکراینی سقوط کند، دست این جماعت ریاکار و دروغ‌گو را رو کرد و بلافاصله چهرۀ واقعی و منافقانۀ خود را نمایان کردند. این جماعت فریب‌کار، ضمن همنوایی با سفیر کشور روسیاه انگلستان، تصویر نورانی و مقدّس سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی را پاره کردند، تا ناخودآگاه پرده از چهرۀ کریه خود بردارند! این‌چنین است که بنده از این اتفاق و از رو شدن دست منافقان خوشحالم.

 

سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یک هفته هم نشد که حساب خود را از منافقانِ دروغگو جدا کرد.

سردار متعلق به آحاد مردم انقلابی و ولایی کشورمان است و نسبتی با غربگرایان، منافقان و وطن فروشان ندارد!


حاج قاسم به تصریح مکرّر خود «عاشق، مطیع و سربازِ» امام خامنه‌ای است؛ رضوان الله تعالی علیه.
مشارکت در بحث() نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.