تبلیغات

جانم فدای امام خامنه ای

بسیجی امام خامنه‌ای - مطالب اردیبهشت 1396
بسم الله الرّحمن الرّحیمن و القلم و ما یسطرون
Iranian hashtags: Ayatollah al ozma Imam Khamenei ; Imam Komeini ; Ayatollah Ruhollah Khomeini ; Islamic republic of Iran ; Leader ; Shahid ; Martyr ; Tehran ; Qom ; seyed mohammad khatami ; hasan rohani ; hashemi Rafsanjani ; mehdi karrobi ; Ahmadi nejad ; hoseinali montazeri ; sanei ; dr. ebrahim yazdi ; mehdi bazargan ; Mahdi ; mosaddegh ; nategh nori ; amir kabir ; reisi ; sardar aziz jafari ; Mohsen rezaei ; rashid ; haji zade ; Tehrani moghaddam ; Ahmadi roshan ; shahriari ; rezaei nejad ; Iranian ; Hezbollah ; hizbollah ; allah ; Imam Ali ; Ahvaz ; karaj ; najaf abad ; Isfahan ; kashan ; fordo ; dehloran ; khoozestan ; oil ; petroliom ; war ; f14 ; qaher ; ghaher 313 ;
امام خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی): اگر چنانچه ما بر روى توان خودمان تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست؛ این را بدانند! تا وقتى كه ما چشم‌مان به دست دیگران باشد، به جایى نمی‌رسیم. (28 بهمن 1392)
تاریخ نگارش: سه شنبه 1396/02/26 - ساعت: 13:39

حمایت بیش از 250 نویسنده و شاعر از آیت الله سید ابراهیم رئیسی

با افتخار از سید محرومان حمایت می کنم و به آیت الله سید ابراهیم رئیسی رأی خواهم داد. [لینک]
نظرات() تاریخ نگارش: دوشنبه 1396/02/25 - ساعت: 09:53

فرزندان ناخلف

مــــا گـــل های خندانیم                چـــار درصـــد از ایـرانیـــم

بیت المـــال مـــــــردم را                 ارث پـــــــدر مـی دانیـــم

مـــا بــا دروغ های خــود                چار سال دیگـر می مانیم

خشنود باش ای دشمن                 خوش حال باش ای ارباب

از مــــا نـوکــــران خـــود                 دلشــاد بـــاش ای اربـابنظرات() تاریخ نگارش: سه شنبه 1396/02/19 - ساعت: 21:28

آستان قدس رضوی مالیات پرداخت می کند

بسم الله النّور

 

در فضای رسانه ای برای تخریب شخصیت آیت الله رئیسی با کنار هم قرار دادن نامۀ دفتر مقام معظم رهبری در مورد شمولیت مالیات آستان قدس و نهادهای وابسته با مصوبه مجلس نهم مبنی بر لزوم پرداخت مالیات توسط آستان قدس، این طور تحلیل می کنند که آیت الله رئیسی به دنبال فرار مالیاتی آستان قدس بوده است.

1- این در حالی است که  یکی از اعتقادات و شعارهای آیت الله سید ابراهیم رئیسی در دوران مدیریت بر آستان قدس رضوی و همچنین در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، اصرار بر شفافیت نظام مالیاتی و لزوم توجه به مالیات به عنوان اصلی ترین درآمد دولت است. ایشان در دوران مدیریت بر سازمان بازرسی کل کشور در چند نوبت اقدام به بازرسی از آستان قدس و نهاد های وابسته به آن نمود که همان موقع مشکل این نهاد بزرگ خدماتی و اقتصادی را عدم التزام به تشریفات نظام مالیاتی می دانست. لذا از بدو حضور به عنوان تولیت این آستان ضمن بخشنامه ای همۀ دستگاه ها و شرکت ها و زیر مجموعه های آستان قدس را ملزم به اجرای تشریفات مالیاتی در جهت شفافیت در نظام حسابرسی و مالی نمود. زیرا این شفافیت از بروز خطا و تخلفات مالی جلوگیری می کند. و در یک سال گذشته تمام اطلاعات مالی آستان قدس و زیرمجموعه های آن بر روی سامانه مالیات و تحت نظارت مؤدیان محترم مالیاتی قرار گرفته است.

2- در تمام دنیا مؤسسات خیریه از مالیات معاف هستند.

3- در ایران بدهی دولت به آستان قدس رضوی چند ده هزار میلیارد ریال می باشد.

4- در خصوص موقوفات به دلیل ملاحظات شرعی نمی توان آزادانه در دخل و خرج آن ها عمل کرد و باید برای بعضی کنش ها در خصوص این مال الوقف ها، از ولی امر مسلمین اجازه شرعی گرفت. استعلام آیت الله رئیسی از امام خامنه ای در خصوص مالیات بر آستان قدس نیز از این جهت بوده است، که با پاسخ دقیق معظم له روبرو شد.

5- همانطور که در پاسخ مسئول دفتر امام خامنه ای ملاحظه می فرمایید، ایشان بر نظر امام راحل عظیم الشأن مبنی بر معافیت آستان قدس از مالیات تاکید می نمایند و  در ضمن مالیات بر ارزش افزوده و مالیات های تکلیفی را از این معافیت استثناء می کنند و بر مشی آیت الله رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، مبنی بر لزوم شفافیت تاکید می کنند.

6- بر اساس قانون بنگاه های اقتصادی که ١٠ درصد سود خود را در امور فرهنگی، ورزشی و خیریه خرج کنند، از معافیت های مالیاتی بهره مند می شوند که آستان قدس چند برابر مبلغی را که باید مالیات بدهد، در امور مستمندان و فعالیت های فرهنگی ورزشی خرج می کند.

7- علی رغم آنچه گفته شد، آستان قدس رضوی اکنون مالیات تکلیفی، مالیات ارزش افزوده و مالیات بر حقوق کارمندان خود را پرداخت می کند.
نظرات() تاریخ نگارش: شنبه 1396/02/16 - ساعت: 16:05

با حجت شرعی به آیت الله رئیسی رأی خواهم داد

بسم الله النّور

 

این که چه کسی به عنوان رئیس جمهور بعدی انتخاب میشود، به رأی اکثریت مردم بستگی دارد، اما بنده با حجت شرعی، قربة الی الله و با افتخار، به آیت الله سیّد ابراهیم رئیسی رأی میدهم.

جایگاه تولیت آستان قدس رضوی، جایگاه رفیعی است و وقتی امام خامنهای، آیت الله رئیسی را شایسته این مقام میدانند، و آن عبارات زیبا و پرمعنا را در تمجید از شخصیت ایشان به کار می‌برند، نشان میدهد که معظم له به آیت الله رئیسی اعتماد کامل دارند و ایشان را در اوج شایستگی میدانند.

 

برای دیدن عکس در اندازه بزرگ‌تر روی عکس  کلیک کنید

حکم امام خامنه‌ای [ لینک]
نظرات() تاریخ نگارش: سه شنبه 1396/02/12 - ساعت: 16:38

احمدی نژاد منحرف است

بسم الله النّور

 

وقتی احمدی نژاد دیگر کاندیدا نیست، بهترین دلیل برای منحرف بودن احمدی نژاد و بهترین شاخص برای این که مطمئن شویم طرف داران او «جریان انحرافی» هستند ، همین است که هنوز به ضرب و زور می خواهند نامش را در شبکه های اجتماعی سر زبان نگه دارند و به انتخابات – بخوانید به نظام – ضربه بزنند. حرکت احمدی نژاد و اطرافیانش و همین طور تحرکات معدود حامیانش، دقیقاً یک عمل منافقانه است.

دلیل دیگر انحرافی بودن این جریان این است که احمدی نژاد را بر قانون و نظام ارجح می دانند، انگار این احمدی نژاد است که باید صلاحیت شورای نگهبان و نظام را تأیید کند! در برخی موارد حتی او را بر ولی فقیه نیز ترجیح می دهند که بهترین نشانه نفاق همین است!

بنده رصد کرده ام، بعضی از این کسانی که در شبکه های مجازی هنوز اسم محمود را می آورند حتی ایرانی هم نیستند؛ بلکه زبان آموختگان سرویس های جاسوسی دشمن می باشند. به گمانم دستگاه های جاسوسی دشمن نیز به تولید داخلی روی آورده اند و کار و کاسبی وطن فروشان و منافقان فراری کساد شده است.
مشارکت در بحث() تاریخ نگارش: دوشنبه 1396/02/11 - ساعت: 01:33

متن مجری همایش تکریم مادران و پدران و خانواده شهیدان اطلاعات عملیات لشکر 17 علی بن ابی طالب (ع)

اشاره: همایش تکریم پدران و مادران و خانواده شهیدان واحد اطلاعات عملیات لشکر 17 علی بن ابی طالب (ع) در روز میلاد حضرت سیدالشهدا (س)، روز یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 در مسجد مقدس جمکران برگزار شد. در این یادداشت متن مجری برای آغاز برنامه را ملاحظه می فرمایید. هنگامی که مجری بخش پایانی این متن (یعنی بخشی که از زبان شهیدان ادا می شد) را قرائت می کرد، مادران شهید به شدت گریه می کردند. می توانید فایل word متن مجری را دانلود کنید. [لینک]

بسم الله النّور

بسم الله نورِ النّور

بسم الله نورٌ علی نور

دیوارهای خانه نم دارد

این خانه بی تو عشق کم دارد

بگذار سر را روی زانویم

می خواهم امشب مادرت باشم

می خواستم بال و پرم باشی

می خواستم بال و پرت باشم

می خواستم در واپسین لبخند

تصویر چشمان ترت باشم

می خواستم هنگامۀ رفتن

آغوش گرمت را بغل گیرم

می خواستم در لحظۀ آخر

من سایۀ روی سرت باشم

می خواستم تا پیش من باشی

دستم همیشه بر سرت باشد

تو تکیه گاه مادرت باشی

من سایبانی بر سرت باشم

می خواستم بال و پرم باشی

می خواستم بال و پرت باشم

رفتی و باید بعد پروازت

پشت و پناه دخترت باشم

چون دخترت خرد است و بابایی

می خواستم تو در برش باشی

بابای او باشی و من تنها

مادر بزرگ دخترت باشم

این جا نشستم رو به آن جاده

موی غزل را شانه می کردم

می خواستم روزی که  می آیی

چشم نشسته بر درت باشم

روزی پر از گل می شود این دشت

صبح شکوه باغ نزدیک است

من قول خواهم داد تا آن روز

هم صحبت نیلوفرت باشم

بگذار از پیشانی ات این بار

از جای سجده بوسه بردارم

مجنون شوم در وادی عشقت

لیلای اکبر پرورت باشم

بعد تو ای نور دو چشمانم

تاب و توان تمدید خواهم کرد

هم بشنوم تحسین مردم را

هم کوه صبر همسرت باشم

می رفتی و چشمم به تو، اما

موج نگاه تو به بالا بود

تو آسمانی بودی و من هم

می خواستم همسنگرت باشم

در این دیار غربت و اندوه

رفتی تو مادر من شدم تنها

ای کاش من هم می توانستم

در آسمان ها در برت باشم

خوب است جامی لب به لب بودن

یک کربلا اُمّ وَهَب بودن

ای کاش می شد لحظۀ آخر

                             یک بوسه روی حنجرت باشم

در بستر نوزادى ات هر شب

تو تکه ماه کاملم بودى

تقدیر امروزت شهادت بود

اى ماه، تا بر بسترت باشم

زهرا (س) وصیت کرد زینب (س) را

کن بوسه باران جای حنجر را

می خواستم چون حضرت زینب (س)

من بوسه زن بر حنجرت باشم 

*** *** *** ***

سلامی به بلندای هفت آسمان و به پهنای همه گیتی بر منتقم ثارُ الله ؛ سلام بر حضرت روح الله؛ درود بر خلف او، امام ما سیّد علی؛ سلام و درود بر شهیدان راه خدا.

سلام بر بیت المقدس، سلام بر خونین شهر؛

سلام بر خیبر و بدر، سلام بر جزیره مجنون؛

سلام بر والفجر هشت، سلام بر حماسه اروند رود؛

سلام بر کربلای یک، سلام بر مهران؛

سلام بر کربلای چهار و پنج، سلام بر شلمچه؛

سلام بر عاشورای دو، سلام بر والفجر چهار، سلام بر فتح المبین، سلام بر ثامن الائمه، سلام بر رمضان، سلام بر محرم، سلام بر خوزستان آزاده، سلام بر دشت شقایق ها، سلام بر کردستان سربلند، سلام بر جادۀ سردشت بانه، سلام بر زین الدین؛

سلام  و درود بی کران بر شهیدان لشکر پیروز و حماسه آفرین 17 علی بن ابی طالب (علیه السلام).

*** *** *** ***

عرض سلام و ادب و ارادت؛ و عرض تبریک دارم، به محضر ارجمند مادران و پدران شهید، خانواده های معظم شاهد، رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس و همه عزیزان و سرورانی که قدم رنجه کرده اند تا در این روز مبارک و در میلاد مسعود امام عشق، حضرت سَیدالشهدا (علیه السلام)، مهمان عزیزان سفر کردۀ مان باشیم.

از صمیم قلب و سُوِیدای جان، به همه شما عزیزان، خیر مقدم عرض می کنم و امیدوارم لحظات و دقایقی که با هم هستیم، موجب خرسندی و رضایت خاطر شما سروران ارجمند باشد و از خدای بزرگ می خواهیم که این حضور و همایش را به عنوان عبادت درگاه خودش، قبول بفرماید.

 

هم اکنون و در این قسمت از وادی مقدس جمکران، در محضر شهیدان مان هستیم؛ گوش جان باز کنید یاران! میزبانان ما به سخن آمده اند؛ انگار عزیزی می گوید:

سلام مادر جان، خوش آمدی، پدر عزیزم سلام، قدم رنجه فرمودید. مادرجان! دوستانم همه به شما سلام می کنند. مادر جان! می دانم که بی تابی. بعضی وقت ها که پای تلویزیون تصاویر دفاع مقدس را می بینی و اشک می ریزی، من کنار شما هستم. وقتی پدر از مسجد بر می گردد و روی تاقچه و دیوارِ اتاق، عکس مرا می بیند و یا حسین (ع) می گوید؛ من در کنارتان هستم. مادر جان وقتی از دردِ پا و یا از رنج بیماری، به خدا پناه می بری و شفا می خواهی، من کنار شما هستم و دعای تان می کنم. پدر و مادر عزیزم! بی تابی نکنید؛ مگر در این سال ها، هر وقت زیر لب سخنی با من داشته اید، جواب تان را نداده ام؟ مگر جواب های من همیشه به قلب شما خطور نمی کند؟ مگر هر وقت بی تاب می شوید به خواب تان نمی آیم؟

 

گوش جان باز کنید یاران! دردانه ای نجوا می کند:

مادر جان سلام. می دانم که دلت می خواست الان پدر بود و با هم به مهمانی می آمدید؛ اما نگران نباش مادر عزیزتر از جانم. پدر جایش خوب است، من او را تنها نمی گذارم؛ فقط نگران شماست. می گوید: «مادرت تنهایی طاقت نمی آورد»؛ همه اش می گوید: «مواظب باش مادرت دق نکند!» می گویم: «نه پدر جان، مادر شیر زن است. مادری که فرزندش را به میدان جنگ فرستاده تا اسلام زنده بماند که نگرانی ندارد؛ گیرم در این سال های سخت گاهی هم بی تابی کرده باشد، مادر است دیگر»!

اما پدر آرام نمی گیرد مادر جان! همه اش می گوید: «مادرت تنهاست»؛ همه اش می گوید: «آن ها که کنارش هستند، هر چه هم به مادر نزدیک باشند، اما حال او را، و غم پنهان او را درک نمی کنند». پدر این را راست می گوید مادر جان؛ قربان دل نازک و غم پنهانی ات مادرِ مهربانم. وقتی به پدر گفتم که مادر به مهمانی می آید، گفت که به شما سلام برسانم و از قول او بگویم که «من مثل پسرت کبوتر آسمان نیستم که هر جا بخواهم بروم.» پدر گفت: «از وقتی پسرمان کوچک بود، همیشه چنان می گفتی "بچه ام" که من حسودی ام می شد، حالا این جا همه به پسرمان حسودی می کنند. شاد باش زن!» مادر جان ببخشید، پیغام پدر است دیگر! پدر گفت: «شاد باش زن! بی تابی نکن؛ این جا که بیایی دیگر دلتنگی و تنهایی معنی ندارد. این جا پدر و مادر شهیدان با فرشتگان خدا هم نشین هستند. قربانت فقط تا می توانی نماز بخوان، قرآن بخوان، زیارت عاشورا بخوان، دعای کمیل بخوان و مرا هم یاد کن؛ مناجات شعبانیه بخوان و برای من هم دعا کن.» مادر جان پدر سفارش کرد که سحرها را از دست نده که این طرف خیلی خیلی قیمت دارد.

گوش جان باز کنید یاران! شهیدان ما این جا هستند و به ما خوش آمد می گویند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

می توانید فایل word متن مجری را دانلود کنید. [لینک]
مشارکت در بحث() تاریخ نگارش: شنبه 1396/02/2 - ساعت: 14:30

به حکم چشم های شما

تو را خطاب میکنــم بــــه رغـم انتقـــادهـــا

امــام پــــا برهنـــههــا امیــــد بیسواد(؟)ها

تو دست خود نهادهای به دستهای آسمان

فــدای دسـت خــــط تـو تمــام میرعمــادهـا

تبسّـــم تو میشـــود دلیل صلح در جهـــان

همین کــــه اخم میکنی رکـــود اقتصادهـا

بگـو بمیر مردهام ، ببین کــه سـر سپـردهام

به حکم چشمهای تو، نه حکم اجتهادهـــا

نـه هاشمی نـه خاتمی نه احمـدی نژادهـا

فـــــدای تـــار مـــوی تو تمـام حزب بـادهــا
نظرات()